O nas

Nasza firma to młody i ambitny zespół ludzi dla których elektronika samochodowa to pasja i wciąż nowe wyzwania. Dokładamy wszelkich starań aby stale rozwijać zakres naszych usług i podnosić ich jakość. Dzięki latom doświadczeń i solidnej podstawie technicznej niejednokrotnie podejmujemy się zadań nietypowych, dla których staramy się znaleźć optymalne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni profesjonalnym sprzętem niezbędnym do zbadania usterki oraz jej likwidacji. Ciągle się uczymy, inwestujemy w sprzęt i śledzimy zmiany na rynku motoryzacji, aby natychmiastowo i skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Trzy podstawowe hasła towarzyszą nam od początku działalności:

Profesjonalizm – używamy tylko sprawdzonego, wytestowanego sprzętu oraz podzespołów z pewnych źródeł. Nie używamy chińskich podróbek nie chcąc narażać na nieprzyjemności i niezadowolenie naszych Klientów oraz nas samych. Nasze naprawy często są niewiele droższe niż konkurencji, wychodzimy bowiem z założenia, że mając do wyboru produkt najwyższej jakości dostępnej na rynku nasi Klienci nie będą wahać się przed wyborem opcji droższej o kilkadziesiąt złoty.

Szybkość – nasza działalność odbywa się na dwóch płaszczyznach: naprawy warsztatowe oraz wysyłkowe. W 95% przypadków nasze naprawy odbywają się na miejscu w warsztacie. Zapraszamy naszych Klientów do poczekalni, proponując dobrą kawę, oferując pooglądanie telewizora, poczytanie gazety bądź grę na konsoli w czasie kiedy my działamy aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność uszkodzonych modułów. W czasie od kilkunastu minut do kilku godzin wymieniamy wyświetlacze, programujemy procesory, odtwarzamy wypalone ścieżki i wymieniamy tranzystory po eksplozji. Druga część działalności to naprawa wysyłkowa, miesięcznie wysyłamy około 100 paczek, które dostajemy od naszych Klientów zarówno z Polski jak i z różnych zakątków Europy. W przypadku napraw wysyłkowych dokładamy wszelkich starań aby paczki były odesłane w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, najczęściej jest to dzień następny po otrzymaniu przesyłki od Klienta. Każda wysyłana przez nas przesyłka dostarczana jest przez kuriera, dlatego nie zdarza się aby paczki wysłane od poniedziałku do czwartku nie były u naszych Klientów dnia następnego. W razie potrzeby wysyłamy również paczki, które dostarczane są w soboty.

 Bezpieczeństwo – staramy się aby nasi Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa powierzając nam moduły, które do nas wysyłają. Na każdą z napraw udzielamy PISEMNEJ gwarancji, wystawiamy faktury/paragony wedle życzenia i korzystamy z usług firm kurierskich aby paczki trafiły do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Paczki, które odsyłamy są zawsze dobrze zapakowane, moduły zabezpieczone i o ile nie napotkają nieuważnego kuriera zawsze trafiają do klienta w stanie nienaruszonym. Upraszamy jednak tym samym naszych Klientów o sprawdzanie zawartości paczek w obecności kuriera, tylko takie działanie pozwoli na zareagowanie w przypadku uszkodzenia, spisanie odpowiedniego protokołu i pozwoli na wystąpienie do firmy kurierskiej o zadośćuczynienie za uszkodzoną przesyłkę. W momencie odebrania od nas paczki przez kuriera pełna odpowiedzialność spoczywa na firmie kurierskiej, przesyłki które nie zostały sprawdzone w obecności kuriera niestety nie będą uwzględniane w ramach reklamacji.

 

stanowisko_pracy

Tak pakujemy nasze przesylki