Naprawa licznika Porsche

Omiń serwis i napraw licznik z Porsche u nas?

We’ve always been ambitious.And we’ll make sure it stays that way.

Naprawa licznika Porsche – bo ambicje niestety nie wystarczą. Masz problem z licznikiem w swoim Porsche?  Zanik pracy licznika

Jedna z typowych awarii liczników Porsche. Jesteśmy w stanie przywrócić do życia Twój licznik, opierając się na niezbędnej wiedzy i doświadczeniu związanym z naprawą liczników tej marki.

panamera

 Resetowanie przebiegu

Kolejna z usterek pojawiająca się w licznikach Porsche. Również w tym przypadku jesteśmy w stanie naprawić usterkę.

Naprawa licznika Porsche

Naprawa licznika Porsche – szanowni posiadacze doskonale znają ceny serwisów.. Nie polecamy

 Awaria wyświetlacza Porsche Cayenne

Na rynku nie są dostępne nowe wyświetlacze do Porsche Cayenne, wyjściem pozostaje próba zakupu nowego licznika, lub skorzystanie z naszych usług. Znakomita większość liczników zostaje przez nas postawiona na nogi, w przeciwnym razie jedyne koszta jakie ponosisz to koszta wysyłki.

 Porsche 986 Boxster – całkowity zanik pracy licznika

Licznik Porsche 986 według najświeższych informacji kosztuje 2600$ – dane od serwisu Porsche w Stanach gdzie znaleźliśmy najtańszą ofertę. Typowe objawy przy uszkodzeniu danych z licznika to: brak działania wskaźników, angielskie jednostki, niepoprawe wyświetlanie na wyświetlaczach. Kolejna z usterek to uszkodzone wyświetlacze – jeżeli któryś z nich nie wyświetla poprawnie jesteśmy w stanie przywrócić mu dawny blask!

licznik boxter 986 - naprawa

Naprawa licznika Porsche Boxster 986

AEON Options

About   Reset