Naprawa licznika Skoda

Naprawa licznika Skoda

Skoda – simply clever
Naprawa licznika Skoda. Niestety spryt inżynierów Skody nie wystarczył. Licznik nie działa? Wskazówki opadły? Najczęstsze awarie w licznikach Skody.

 

 Skoda Octavia, Octavia II, SuperB, Fabia, Roomster, Yeti

Najczęściej spotykanym uszkodzeniem licznika jest całkowity brak działania. Licznik wygląda na „martwy”. W większości przypadków jesteśmy w stanie przywrócić działanie zegara i tym samym zaoszczędzić kupno nowego. Przypominamy, że diagnoza w naszej firmie jest darmowa, jeżeli nie uda nam się go naprawić, to jedyne koszta jakie ponosisz to koszta wysyłki.
Zanik pracy licznika w Skodzie Superb - naprawalicznikow.pl

Skoda Superb – licznik nie daje znaku życia.

 

 

 Skoda Octavia, Octavia II, SuperB, Fabia, Roomster, Yeti

Inną dość często spotykaną usterką jest nieprawidłowe działanie wskaźników. Również w tej sytuacji możliwe będzie uruchomienie Twojego licznika.
Naprawa licznika Skoda Octavia

Naprawa licznika Skoda – zanik pracy, uszkodzone wskazniki

  Wymiana wyświetlacza

Usterki wyświetlaczy są niezwykle popularne w grupie VAG i nie ominęły Skody. Wymieniamy wyświetlacze FIS na nowe udzielając 2 letniej gwarancji.

Osobiście doświadczyłem problemów z licznikiem w Skodzie – znalezienie odpowiedniego licznika graniczy z cudem, a ceny na allegro przechodzą ludzkie pojęcie. Naprawa licznika w Skodzie to na prawdę jedyne sensowne rozwiązanie.

AEON Options

About   Reset