Naprawa licznika Volvo

Profesjonalna naprawa licznika Volvo

Volvo – Power and efficiency. Now you don’t have to choose.
Te hasło doskonale opisuje Volvo. Niestety tak jak większość producentów i Volvo zdarzają się niedociągnięcia. Naprawa liczników Volvo.

Volvo V70 II – całkowity zanik pracy licznika

Jeden z naszych czołowych klientów marki Volvo V70 wykazuje całkowity zanik pracy licznika. Przy wyższych temperaturach i mniejszej wilgotności licznik działa bez zarzutu, problem pojawia się przy niższych temperaturach.

  • brak podświetlenia
  • brak działania wskaźników
  • zanik pracy wyświetlacza

najczęstsze objawy w uszkodzonego licznika. Przywracamy pełną sprawność licznikom Volvo, wymieniając procesor. Twoje Volvo nie działa poprawnie? Zadzwoń lub napisz!

naprawa licznikow Volvo

Naprawa licznika Volvo V 70

Volvo S80  – całkowity zanik pracy licznika, uszkodzone wskaźniki

Najczęstszą awarią w tego typu licznikach jest całkowity zanik pracy, miganie podświetlenia, resetowanie się zegara. Równie często występują problemy ze wskaźnikami: drganie wskaźników lub brak działania poszczególnych wskaźników. Dysponujemy odpowiednimi częściami zamiennymi najwyższej jakości dzięki czemu jesteśmy w stanie przywrócić działanie Twojego licznika – dzięki czemu zaoszczędzisz na wizycie w serwisie.

S80 - naprawa licznika

Naprawa licznika Volvo S80

Volvo V40  – naprawa wskaźników, programowanie danych

Jedną z najczęstszych usterek w licznikach V40 są uszkodzone wskaźniki. Wymieniamy je na nowe i wskazówki działają jak nowe. Kolejny problem to uszkodzone dane w liczniku. Nieudana korekta może spowodować uszkodzenie licznika – z tym też sobie poradzimy!

Volvo V40 naprawa zegara

Naprawa licznikow Volvo V40.

Wszystkie inne problemy z licznikami Volvo

Licznik w Twoim Volvo zachowuje się inaczej niż zwykle? Pojawiły się problemy nieopisane na naszej stronie? Zadzwoń lub napisz. Postaramy się rozwiązać Twój problem!

AEON Options

About   Reset