O NAPRAWACH LICZNIKÓW HONDA

L iczniki marki Honda należą do jednych z bardziej awaryjnych.  Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 10 dni roboczych (w zależności od kolejki). Oprócz naprawy możemy również dokonać zmiany mil na kilometry, a także wymienić tarczę zegara na nową.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • nieprawidłowe działanie wskazówek
 • brak jakiegokolwiek działania zegara
 • uszkodzone wyświetlacze – brakujące segmenty, piksele, kreski itp.
 • licznik pobiera prąd
 • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
 • brak komunikacji samochodu z zegarem
 • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
 • brak podświetlenia wskazówek
 • źle ustawione wskazówki
 • kontrolki się żarzą lub nie działają
 • itp.
HONDA CBF 1000

Honda CBF 1000 – nieczytelne wyświetlacze, brak podświetlenia, problemy ze wskazówkami, nie pokazuje przebiegu, obrotomierz zacina się lub całkowicie nie działa, brak komunikacji licznika z motocyklem itp.

Naprawa licznika Honda VTX
HONDA VTX

Honda VTX –  uszkodzony wyświetlacz, blade wyświetlanie, nieczytelny przebieg, brak podświetlenia, zawyża prędkość, zaniża prędkość, przepalone kontrolki, kontrolki się żarzą, licznik nie startuje, zeruje się przebieg, nie nalicza kilometrów, nie podświetla wskazówki, zanik zasilania, pobiera prąd, rozładowuje akumulator, nierówno podświetla itp.

Naprawa licznika Honda Pantheon 125
HONDA Pantheon 125

Honda Pantheon 125 –  uszkodzony wyświetlacz, brak podświetlenia, nie pokazuje obrotów, nie wskazuje prędkości, nie pokazuje paliwa, nie pokazuje temperatury, zawyża prędkość, zaniża prędkość, nie startuje, brak kontrolki, pobiera prąd, nierówno podświetla itd.

Naprawa licznika Honda CBR 600
HONDA CBR 600

Honda CBR 600 –  prędkościomierz, obrotomierz lub temperatura przekłamują lub w ogóle nie działają, wyświetlacz nie działa, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Silverwing
HONDA Silverwing

HONDA SILVERWING – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, nie widać przebiegu, kreski, brakujące segmenty itd.), licznik pobiera prąd, wskazówka prędkościomierza / obrotomierza nie podnosi się lub faluje / skacze, guziki nie działają, kontrolki nie działają, brak podświetlenia itp.

Naprawa licznika Honda Hornet C46
HONDA HORNET C46

HONDA HORNET C46 – nie widać przebiegu, wskazówki nie podnoszą się, nie działa guzik, kontrolki żarzą się lub nie działają, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd, brak komunikacji, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Goldwing
HONDA GOLDWING

HONDA GOLDWING – mechanizm kilometrów się zaciął, nie nalicza kilometrów, wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, obrotomierz nie działa, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa, guziki nie działają, kontrolki nie działają itp.

Naprawa licznika Honda CB 650F
HONDA CB 650F

HONDA CB 650F – uszkodzone wyświetlacze (brak podświetlenia, wyświetla niepełne cyfry, brak segmentów, kreski itp.), guziki nie działają, kontrolki się żarzą lub ie działają, kierunkowskazy nie działają, licznik pobiera prąd, rozładowuje akumulator, zawyża lub zaniża prędkość itp.

Naprawa licznika Honda NTV650 Revere
HONDA NTV650 Revere

HONDA NTV650 Revere – mechanizm naliczania kilometrów zaciął się, nie nalicza kilometrów dziennych, nie zlicza przebiegu całkowitego, prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik temperatury nie podnoszą się, skaczą, pływają, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szanse na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Naprawy liczników BMW
Naprawy liczników Mercedes
naprawa licznikow samochodowych Ford
Naprawy liczników Ford
naprawa licznikow samochodowych VW
Naprawy liczników VW
Back to top