Naprawa licznika Audi

Kompleksowa naprawa licznikow Audi

Licznik Audi – niby niemiecka technologia… a jednak. Nawet taki gigant nie uchronił się przed problemami występującymi w licznikach. Najpopularniejsze z awarii: uszkodzony FIS, wymiana procesora, naprawa wskaźników…

 Audi FIS naprawa wyświetlacza (Audi pixel repair)

Naprawa licznika Audi: do najczęściej spotykanych usterek należą wypalone pixele czy też całkowicie uszkodzone wyświetlacze oraz słaby kontrast wyświetlaczy. Jest to problem powszechnie występujący w licznikach Audi A2, Audi A3, Audi A4, Audi A6 produkcji VDO oraz Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi TT marki Jaeger. Importujemy wyświetlacze o najwyższej jakości dostępnej na rynku światowym, tym samym szerokim łukiem omijając wszelakie chińskie podróbki. Wymieniane przez nas wyświetlacze są fabrycznie nowe i objęte dwuletnią gwarancją. W internecie znaleźć można oferty wymiany wyświetlacza za 100-150zł – mieliśmy już do czynienia z licznikami po takich naprawach. Przeróżni fachowcy nakłuwają taśmy łączące wyświetlacz z płytą licznika, stosują różnego rodzaju sposoby jej dociskania – jeżeli chcesz aby Twój licznik został naprawiony, a nie połatany i podziałał dłużej niż 2-3 miesiące – nie ryzykuj, powierz nam swój licznik.

Wymiana wyswietlaczy FIS we wszystkich modelach Audi

Wymiana wyswietlaczy FIS we wszystkich modelach Audi. Twój wyświetlacz traci linie lub kontrast?

 

 Nieprawidłowe działanie wskaźników, zawyżanie lub zaniżanie parametrów

Kolejna z częstych usterek w licznikach marki Audi to zła praca wskaźników. Jest to związane ze zużyciem silniczków, dzięki którym swój ruch wykonują wskazówki. Podobnie jak w przypadku wyświetlaczy dysponujemy nowymi silniczkami najwyższej jakości – gwarantując tym samym poprawną pracę przez następne lata. Niejednokrotnie klienci narażają się na zbędne koszty związane z wymianą pływaków, termostatów i czujników temperatury – prostym sposobem na sprawdzenie czy za błędne wskazania nie jest odpowiedzialny licznik to wykonanie testu wskaźników przy pomocy nawet najprostszych urządzeń do diagnostyki samochodowej – test elementów licznika pokaże nam czy wskazówki są dobrze wykalibrowane – jeżeli nie jest to w zdecydowanej większości przypadków wina uszkodzonego silniczka, nie ma wtedy potrzeby wymiany kilku sprawnych elementów wystarczy bowiem skorzystać z jednej z naszych form naprawy: wizyty w warsztacie bądź naprawy wysyłkowej. Naprawa takiego licznika jest szybka i praktycznie bezbolesna – wymiana wskaźników w naszym warsztacie trwa kilkanaście minut.

Wymiana silniczkow odpowiedzialnych za prawidlowe wskazania.

Instalacja nowego silniczka jest prosta i szybka – połączona z zabiegami „kosmetycznymi” daje niesamowite efekty i wskazania staja się prawidłowe!

 Wymiana procesora

Następna z bolączek liczników Audi to problemy z procesorem. Twój licznik ma problem z działaniem przy niskich temperaturach? Uruchamia się dopiero jak zagrzeje się samochód? Wymieniłeś silniczki a wskazania dalej są nieprawidłowe, podświetlenie miga a wskazówki drgają? Może okazać się, że niezbędna będzie wymiana procesora. Po raz kolejny jesteśmy w stanie postawić Twój licznik na nogi, instalując nowy procesor. Pojawiają się pytania czy przy tak poważnej ingerencji w licznik potrzebne będzie powtórne kodowanie kluczyków i dopisywanie licznika do samochodu – otóż nie. Odczytujemy dane z Twojego starego procesora, programujemy nowy i instalujemy. Wkładasz swój licznik do samochodu i po 10 minutach możesz śmiało nim odjechać.

Analizując ogłoszenia w internecie sprawdzaliśmy takie usługi u osób oferujących niższe ceny. Okazało się, że Ci fachowcy wcale nie wymieniają procesorów, wgrywają tylko nowy program – co pomaga na pewien czas, ale nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę. Awaria wróci i jesteśmy tego pewni. Dlatego zamiast płacić dwa razy proponujemy skorzystać z jedynego rozsądnego rozwiązania i wymienić procesor na nowy, uzyskując dwu letnią gwarancję!

Liczniki Jeager - wymiana procesora.

Liczniki Jeagera często dotyka problem z uszkodzonym procesorem. Wymienimy go dla Ciebie!

 

 Uszkodzone podświetlenie

Niestety najnowsze modele Audi też nie są bezawaryjne, kolejną z jakże częstych awarii tej marki jest uszkodzone podświetlenie, które dotyka głównie Audi A6 oraz Audi Q7. Nasze doświadczenie oraz możliwość zdobycia odpowiednich podzespołów zamiennych najlepszej jakości pozwala nam naprawiać również te liczniki. Wymiana bardzo często nie wchodzi w grę, Audi stosując system „component protection” zdecydowania ograniczyła ilość firm, która poza ASO potrafi przypisać inny licznik do naszego samochodu, najlepszą opcją jest więc jego naprawa. Jeżeli Twój zegar stracił podświetlenie przyjedź, zadzwoń lub napisz a ustalimy szczegóły naprawy!

Audi A6 podświetlenie

 

 DEF lub Error

W nowszych modelach Audi, po nieudanej korekcie licznika, lub w skutek błędnej modyfikacji danych może pojawić się na wyświetlaczu napis Error lub DEF. Posiadamy niezbędną wiedzę i sprzęt i w znakomitej większości przypadków jesteśmy w stanie przywrócić sprawność takiego licznika.

 

 Wymiana koloru podświetlenia

Znudził Ci się kolor podświetlenia w liczniku? Wymienimy Twój kolor podświetlenia na inny, a ograniczeni jesteśmy tylko i wyłącznie kolorystyką dostępnych na rynku diod.

 

 Wszelakie inne problemy z licznikami Audi

Masz problem ze swoim licznikiem, ale żaden z objawów przez nas przedstawionych się nie zgadza? Zadzwoń lub napisz do nas, postaramy się postawić go na nogi, lub pomożemy w doborze odpowiedniego licznika jeżeli będzie potrzeba jego wymiany.

Niesprawny zegar zdecydowanie uprzykrza jazdę samochodem. Naprawa licznika Audi tak naprawdę jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Więcej na temat faktów i mitów wymiany licznika w naszym blogu!

naprawa_licznika_audi_rs_5

 

AEON Options

About   Reset