NAPRAWA LICZNIKÓW FIAT

Najczęściej spotykamy się z usterkami w modelach: Fiat Ducato, Fiat Punto, Fiat Stilo, Fiat 500, Fiat Doblo, Fiat Barchetta, Fiat Brava. Wykonujemy naprawy wysyłkowo i stacjonarnie (usługi na miejscu są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI

  • uszkodzony wyświetlacz (całkowity brak działania, słaby kontrast, nie widać przebiegu, brak podświetlenia itp.)
  • miga przebieg
  • podświetlenie licznika mruga lub w ogóle nie działa
  • wskazówki nie podnoszą się, skaczą, pływają, drgają, przekłamują (np. za dużo paliwa), wyskakują na max itp.
  • brak komunikacji samochodu z licznikiem
  • brak sumowania kilometrów w licznikach mechanicznych
  • zatrzymany przebieg lub kreski zamiast przebiegu
  • licznik całkowicie nie działa
  • kreski zamiast przebiegu lub brak przebiegu
  • inne

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Fiat Stilo
FIAT STILO

FIAT STILO –  wskazówki zacinają się / wyskakują na maks / w ogóle się nie podnoszą, kontrolki żarzą się lub nie działają, uszkodzony wyświetlacz (całkowity brak działania, słaby kontrast, brak podświetlenia itp.), brak sygnału dźwiękowego, licznik rozładowuje akumulator, całkowity brak działania licznika itp.

Licznik Fiat Grande Punto
FIAT GRANDE PUNTO

FIAT GRANDE PUNTO –  nieczytelny, poprzerywany wyświetlacz licznika, nieczytelny przebieg licznika, problemy ze wskazówkami licznika, całkowity brak reakcji licznika, głośniczek nie działa itp.

FIAT DUCATO

FIAT DUCATO –  kreski lub 9999 zamiast przebiegu, licznik kilometrów zatrzymał się na pewnej wartości, braki w oświetleniu, problemy z pracą wskazówek itp.

FIAT 500

FIAT 500 –  nieczytelny wyświetlacz, nie widać przebiegu, wyświetlacz gaśnie i ponownie się zapala, prędkościomierz się zacina lub nie liczy od zera, problemy z podświetleniem zegara, licznik całkowicie nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają, przyciski nie działają itp.

Naprawa licznika Fiat Doblo 2003
FIAT DOBLO

FIAT DOBLO –  wskazówki temperatury / paliwa / obrotów / prędkości wariują, skaczą, zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, brak podświetlenia, nie widać przebiegu, uszkodzony wyświetlacz, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Fiat Doblo
FIAT DOBLO / QUBO

FIAT DOBLO MULTIJET / FIAT QUBO – uszkodzony wyświetlacz (raz działa, raz znika, nie widać żadnych wartości, brak podświetlenia itp.), wskazówki nie podnoszą się, pływają, drgają lub zacinają, brak podświetlenia, żarzą się kontrolki, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Fiat Linea
FIAT LINEA

FIAT LINEA –  uszkodzony wyświetlacz (nieczytelny przebieg, brak niektórych segmentów cyfr, słaby kontrast, brak podświetlenia), problemy ze wskazówkami licznika, całkowity brak reakcji licznika, głośniczek nie działa itp.

Naprawa licznika Fiat Barchetta
FIAT BARCHETTA

FIAT BARCHETTA –  licznik kilometrów się zatrzymał, brak możliwości skasowania kilometrów dziennych, wskazówki nie podnoszą się, podświetlenie nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Fiat Abarth 124 Spider
FIAT ABARTH 124 SPIDER

FIAT ABARTH 124 SPIDER –  uszkodzony wyświetlacz (zanika, słaby kontrast, nie widać przebiegu), prędkościomierz zacina się, zawyża prędkość, obrotomierz nie podnosi się, licznik całkowicie nie dział itp.

Naprawa licznika Fiat Bravo
FIAT BRAVO

FIAT BRAVO –  wskazówki temperatury / paliwa / obrotów / prędkości skaczą, zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, brak podświetlenia, nie widać przebiegu, uszkodzony wyświetlacz, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Fiat Seicento
FIAT SEICENTO

FIAT SEICENTO – nie nalicza kilometrów, nieczytelny wyświetlacz, nie widać przebiegu, wyświetlacz gaśnie i ponownie się zapala, prędkościomierz się zacina, problemy z podświetleniem zegara, licznik całkowicie nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają itp.

Naprawa licznika Fiat Cinquecento
FIAT CINQUECENTO

FIAT CINQUECENTO – nie nalicza kilometrów, kontrolki nie działają, wskazówki nie podnoszą się itp.

licznik fiat punto
FIAT PUNTO

FIAT PUNTO – brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, wyświetlacz nie działa, wskaźnik paliwa przekłamuje, licznik w ogóle nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka usterek jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem.

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top