NAPRAWA LICZNIKÓW VOLKSWAGEN

L iczniki Volkswagena często trafiają do naszego warsztatu, można powiedzieć, że są w czołówce psujących się zegarów. Naprawiamy zarówno liczniki starszego typu jak i te nowsze. Wszystkie naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy zarówno w formie wysyłkowej, jak i tej tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Przewidywany czas naprawy dla liczników z wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu trwają z reguły od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • uszkodzony wyświetlacz (piksele, kreski, paski, krzaki, plamy, brak podświetlenia, przestaje działać po rozgrzaniu)
 • wskazówki drżą, skaczą, pływają, nie podnoszą się, przekłamują
 • podświetlenie licznika jest nierównomierne lub w ogóle nie działa
 • samochód nie odpala
 • zegar rozładowuje akumulator
 • licznik generuje błędy
 • kontrolki zegara migają, żarzą się lub nie działają
 • brak komunikacji licznika z samochodem
 • głośniczek nie działa
 • ERROR na wyświetlaczu
 • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa wyświetlacza VW Fox
VW FOX

VW FOX – nieczytelny wyświetlacz przebiegu, wskazówki zacinają się lub przestały pracować, braki w oświetleniu licznika, głośniczek nie działa, brak komunikacji z zegarem, samochód nie odpala.

Naprawa licznika VW Passat B5
VW PASSAT B5

VW PASSAT B5 – nie działa sygnał dźwiękowy otwartych drzwi, niezapiętych pasów lub kierunkowskazów, uszkodzony wyświetlacz (po dłuższej jeździe gubi kontrast, jest jasny i nic na nim nie widać, ma poprzerywane paski, nie widać przebiegu, prędkościomierz nie działa, obrotomierz się zacina lub nie działa, nie działają kontrolki, brak podświetlenia, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika VW Passat B6
VW PASSAT B6

VW PASSAT B6 – wyświetlacz po nagrzaniu robi się blady lub w ogóle nie świeci, podświetlenia licznika nie działa, wskazówki nie podnoszą się, licznik pobiera prąd, kontrolki samoczynnie się zapalają lub żarzą się, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Passat B7 Variant
VW PASSAT B7

VW PASSAT B7 – licznik jest ciemny, całkowicie nie działa, nieczytelny wyświetlacz, brak podświetlenia tarcz lub wskazówek, obrotomierz / prędkościomierz nie działają, wskazówki pływają, skaczą, zacinają się, licznik generuje błędy, brak komunikacji itp.

VW TIGUAN

VW TIGUAN – wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, słaby kontrast wyświetlacza, wyświetlacz zgasł, naprawa podświetlenia licznika, nie działający głośniczek, kontrolki żarzą się, licznik potrafi pobierać zbyt dużo prądu.

VW TOUAREG

VW TOUAREG – brak podświetlenia, wyświetlacz raz działa raz nie, migają kontrolki, nieprawidłowa praca wskaźników lub całkowity brak działania, brak komunikacji z zestawem wskaźników, uszkodzony głośniczek zegara, nieczytelny przebieg, uszkodzony obrotomierz, czarna plama na wyświetlaczu itd.

Naprawa licznika VW Touran
VW TOURAN

VW TOURAN – po rozgrzaniu licznika wyświetlacz blaknie, jest nieczytelny, nie widać przebiegu, wskazówki zacinają się lub w ogóle się nie podnoszą, na liczniku wyskakuje napis ERROR, słabe podświetlenie licznika, nie można skasować przebiegu dziennego, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Sharan
VW SHARAN

VW SHARAN – nie działa głośniczek, wyświetlacz po rozgrzaniu licznika gubi kontrast, ma poprzerywane paski, nie widać przebiegu, prędkościomierz nie działa, obrotomierz się zacina lub nie działa, nie działają kontrolki, brak podświetlenia, licznik nie działa itp.

VW GOLF 1, 2

VW GOLF 1, 2 –  nie nalicza kilometrów, brak podświetlenia, zacina się wskazówka paliwa, temperatury, nie działa przebieg dzienny, nie zlicza się przebieg całkowity, wskazówka temperatury cieczy zawiesza się, nie świecą kontrolki itd.

Naprawa licznika VW Golf 3
VW GOLF 3

VW GOLF 3 – wskazówka obrotomierza pokazuje błędne wartości, prędkościomierz nie działa prawidłowo, nie działa podświetlenie wskazówek, nie widać przebiegu, brzęczek nie działa, wskaźnik paliwa pokazuje cały czas pełny bak lub w ogóle się nie podnosi, zegarek nie działa, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara Golf 4
VW GOLF 4 (półfis)

VW GOLF 4 (półfis) – uszkodzony wyświetlacz (po rozgrzaniu zanikają cyfry, krzaki, piksele, paski itp.), wskazówki opadają, nie podnoszą się, skaczą, drgają, zacinają się, prędkościomierz zaniża lub zawyża prędkość, obrotomierz przekłamuje, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik pobiera prąd, brzęczek nie działa, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Golf IV
VW GOLF 4 (pełny FIS)

VW GOLF 4 (pełny FIS) – guziki nie działają (nie można skasować przebiegu dziennego lub zegarka), podświetlenie bardzo słabe, nierównomierne lub całkowicie nie działa, wskazówki opadają, drgają lub całkowicie nie działają, nieczytelny przebieg, blady wyświetlacz, raz działa raz nie działa, kontrolki się żarzą, samochód nie odpala (licznik blokuje IMMO), licznik całkowicie nie działa itp.

VW GOLF 5

VW GOLF 5 – nieczytelny wyświetlacz przebiegu, licznik nie daje oznak życia, samochód nie odpala, brak komunikacji z zestawem wskaźników, nie działający głośniczek, wskazówki zatrzymały się lub nie działają prawidłowo, licznik pobiera zbyt dużo prądu i rozładowuje akumulator.

Naprawa liczników VW Golf 6
VW GOLF 6

VW GOLF 6 – wyświetlacz jest biały lub blado wyświetla, wskazówki nie podnoszą się, przekłamują, braki w podświetleniu, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Polo 6N
VW POLO 6N

VW POLO 6N –  wskazówka obrotomierza pokazuje błędne wartości, prędkościomierz nie działa prawidłowo, nie działa podświetlenie wskazówek, nie widać przebiegu, brzęczek nie działa, wskaźnik paliwa pokazuje cały czas pełny bak lub w ogóle się nie podnosi, zegarek nie działa, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Polo 6N2
VW POLO 6N2

VW POLO 6N2 –  nie działa brzęczek, nie działa podświetlenie wskazówek, wyświetlacz kilometrów jest nieczytelny, obrotomierz cały czas wskazuje maksymalną wartość lub w ogóle się nie podnosi, pali się kontrolka oleju, wskaźnik paliwa pokazuje cały czas pełny bak lub w ogóle się nie podnosi, brak kontrolki EPC, zegarek nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Polo 9N
VW POLO 9N

VW POLO 9N –  nie działa podświetlenie wskazówek, wyświetlacz kilometrów jest nieczytelny, obrotomierz cały czas wskazuje maksymalną wartość lub w ogóle się nie podnosi, pali się kontrolka oleju, żarzy się dioda ESP, brzęczek nie działa, wskaźnik paliwa pokazuje cały czas pełny bak lub w ogóle się nie podnosi, brak kontrolki EPC, zegarek nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW Transporter T4, VW Passat B4
VW T4 TRANSPORTER / VW PASSAT B4

VW TRANSPORTER T4 / VW PASSAT B4 – wskazówki opadają, nie podnoszą się, skaczą, drgają, zacinają się, prędkościomierz zaniża lub zawyża prędkość, obrotomierz przekłamuje, kontrolki żarzą się lub nie działają, uszkodzony wyświetlacz (wylany, brak kontrastu, brak segmentów, nie widać przebiegu itp), brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW T5 Multivan
VW T5 MULTIVAN

VW T5 MULTIVAN –  uszkodzony wyświetlacz (kreski, paski, słaby kontrast, brak podświetlenia itp.), obrotomierz, prędkościomierz zacina się, wyskakuje na max, nie działa w ogóle, licznik źle reaguje na deszczową pogodę, brak podświetlenia licznika lub wskazówek, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa itp.

VW PHAETON

VW PHAETON – uszkodzony wyświetlacz, nieprawidłowa praca wskaźników, brak podświetlenia, brak komunikacji z zestawem wskaźników, uszkodzony głośniczek zegara, itd.

VW BORA

VW BORA – nieczytelny wyświetlacz FIS, pixele na wyświetlaczu, problemy ze wskaźnikami, uszkodzony sygnalizator dźwiękowy, brak komunikacji z zestawem wskaźników, kontrolki żarzą się, licznik rozładowuje akumulator.

Naprawa licznika VW Caddy
VW CADDY

VW CADDY – obrotomierz i prędkościomierz nie działają, uszkodzony wyświetlacz (blady po rozgrzaniu, piksele, krzaki, nic nie wyświetla, cyfry są nieczytelne itp.), brak podświetlenia, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik rozładowuje akumulator, samochód nie odpala, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW LT
VW LT

VW LT – obrotomierz nie działa lub przekłamuje, prędkościomierz nie działa lub przekłamuje, nie działa wyświetlacz, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika VW T4
VW T4

VW T4 –  brak wzbudzenia alternatora, częściowy lub całkowity brak podświetlenia licznika, nie działa podświetlenie wskazówek, wyświetlacz kilometrów jest nieczytelny, obrotomierz cały czas wskazuje maksymalną wartość lub w ogóle się nie podnosi, prędkościomierz skacze w trakcie jazdy, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara VW Up
VW UP

VW UP – wyświetlacz pali się na czerwono i nie wyświetla żadnych informacji, wskazówki skaczą, pływają lub w ogóle nie działają, brak komunikacji licznika z samochodem, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top