O NAPRAWACH LICZNIKÓW VOLKSWAGEN

L iczniki Volkswagena często trafiają do naszego warsztatu, można powiedzieć, że są w czołówce psujących się zegarów. Naprawiamy zarówno liczniki starszego typu jak i te nowsze. Wszystkie naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy zarówno w formie wysyłkowej, jak i tej tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Przewidywany czas naprawy dla liczników z wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych, natomiast naprawy na miejscu trwają z reguły od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • uszkodzony wyświetlacz (plama, pixele, kreski, paski, „krzaki”)
  • nieprawidłowa praca wskazówek
  • braki podświetlenia zegara
  • samochód nie odpala
  • zegar rozładowuje akumulator
  • licznik generuje błędy
  • kontrolki zegara migają lub żarzą się
  • brak komunikacji z zestawem wskaźników
VW BORA

VW BORA – nieczytelny wyświetlacz FIS, pixele na wyświetlaczu, problemy ze wskaźnikami, uszkodzony sygnalizator dźwiękowy, brak komunikacji z zestawem wskaźników, kontrolki żarzą się, licznik rozładowuje akumulator.

VW GOLF 5

VW GOLF 5 – nieczytelny wyświetlacz przebiegu, licznik nie daje oznak życia, samochód nie odpala, brak komunikacji z zestawem wskaźników, nie działający głośniczek, wskazówki zatrzymały się lub nie działają prawidłowo, licznik pobiera zbyt dużo prądu i rozładowuje akumulator.

VW TIGUAN

VW TIGUAN – wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, słaby kontrast wyświetlacza, wyświetlacz zgasł, naprawa podświetlenia licznika, nie działający głośniczek, kontrolki żarzą się, licznik potrafi pobierać zbyt dużo prądu.

VW FOX

VW FOX – nieczytelny wyświetlacz przebiegu, wskazówki zacinają się lub przestały pracować, braki w oświetleniu licznika, głośniczek nie działa, brak komunikacji z zegarem, samochód nie odpala.

VW SHARAN

VW SHARAN – nieczytelny wyświetlacz FIS, problemy ze wskazówkami, kontrolki żarzą się, brak komunikacji z zestawem wskaźników, często licznik pobiera zbyt dużo prądu i rozładowuje akumulator, uszkodzony sygnalizator podświetlenia, braki w oświetleniu licznika.

VW PHAETON

VW PHAETON – uszkodzony wyświetlacz, nieprawidłowa praca wskaźników, brak podświetlenia, brak komunikacji z zestawem wskaźników, uszkodzony głośniczek zegara, itd.

VW TOUAREG

VW TOUAREG – brak podświetlenia, wyświetlacz raz działa raz nie, migają kontrolki, nieprawidłowa praca wskaźników lub całkowity brak działania, brak komunikacji z zestawem wskaźników, uszkodzony głośniczek zegara, nieczytelny przebieg, uszkodzony obrotomierz, czarna plama na wyświetlaczu itd.

VW GOLF I, II

VW GOLF I, II –  nie nalicza kilometrów, brak podświetlenia, zacina się wskazówka paliwa, temperatury, nie działa przebieg dzienny, nie zlicza się przebieg całkowity, wskazówka temperatury cieczy zawiesza się, nie świecą kontrolki itd.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Naprawy liczników BMW
Naprawy liczników Mercedes
naprawa licznikow samochodowych Ford
Naprawy liczników Ford
Naprawa liczników samochodowych Audi
Naprawy liczników Audi
Back to top