NAPRAWA LICZNIKÓW TOYOTA

Najczęściej spotykamy się z usterkami w modelach Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius i Toyota Land Cruiser. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI

  • nieczytelny, niewidoczny przebieg
  • licznik nie wyświetla poziomu paliwa
  • problemy z podświetleniem zegara (zanika, miga)
  • wskazówki nie podnoszą się lub nie działają prawidłowo
  • brak komunikacji samochodu z licznikiem
  • mechanizm zliczający kilometry zacina się (licznik analogowy)
  • całkowity brak działania licznika
  • itd.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Toyota Yaris
TOYOTA YARIS I

TOYOTA YARIS I –  licznik nie pokazuje prędkości, brak informacji o poziomie paliwa, całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Toyota Yaris 2
TOYOTA YARIS II

TOYOTA YARIS II –  nie działa zegarek, licznik nie pokazuje prędkości, brak informacji o poziomie paliwa, całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Toyota Prius
TOYOTA PRIUS

TOYOTA PRIUS – brak podświetlenia, wyświetlacz się wyłącza, w miejscu przebiegu pulsuje oznaczenie „KM”, licznik „piszczy”, licznik całkowicie nie działa itp. (naprawa możliwa tylko po dostarczeniu samochodu do serwisu)

Naprawa licznika Toyota Land cruiser FJ40 FJ45 BJ40
TOYOTA LAND CRUISER FJ40 / FJ45 / BJ40

TOYOTA LAND CRUISER FJ40 / FJ45 / BJ40 –  przebieg nie nalicza się, prędkościomierz zacina się, skacze, obrotomierz nie działa itp.

Naprawa licznika Toyota Corolla
TOYOTA COROLLA

TOYOTA COROLLA – wyświetlacze nie działają (słaby kontrast, nie widać przebiegu, brak podświetlenia, nie widać segmentów itp.), wskazówki nie podnoszą się, drgają, pulsują, kontrolki nie działają lub żarzą się, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

TOYOTA AVENSIS T27

TOYOTA AVENSIS T27 –  wskazówki zatrzymały się lub działają nieprawidłowo, nieczytelny wyświetlacz, braki w podświetleniu, licznik całkowicie przestał działać, brak komunikacji z zestawem wskaźników.

Naprawa licznika Toyota 4-Runner
TOYOTA 4-RUNNER

TOYOTA 4 RUNNER – nie liczy kilometrów dziennych, nie nabija przebiegu, kontrolki nie świecą, wskazówki zacinają się, skaczą, wyskakują na max lub nie podnoszą, licznik całkowicie nie działa itp.

naprawa licznikow Toyota Camry
TOYOTA CAMRY

TOYOTA CAMRY –  brak podświetlenia tarcz lub wskazówek, wyświetlacz jest blady, słabo świeci, paski, brak kontrastu itp.), wskazówki skaczą, drgają, nie działają płynnie lub w ogóle się nie podnoszą, licznik nie działa w niskich temperaturach, licznik nie uruchamia się itp.

Naprawa licznika Toyota RAV 4
TOYOTA RAV 4

TOYOTA RAV 4 – nie liczy kilometrów dziennych, nie nabija przebiegu, kontrolki nie świecą, wskazówki zacinają się, skaczą, wyskakują na max lub nie podnoszą, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Toyota Land cruiser 120
TOYOTA LAND CRUISER 120

TOYOTA LAND CRUISER 120 – przycisk nie działa, prędkościomierz, obrotomierz nie działają, wskazówki się nie podnoszą, przebieg zatrzymał się na pewnej wartości, brak podświetlenia licznika lub samych wskazówek, licznik całkowicie nie działa itp.

TOYOTA AURIS / COROLLA

TOYOTA AURIS / COROLLA –  nieczytelny przebieg, brak podświetlenia, wskazówki nie działają prawidłowo lub zatrzymały się, licznik zgasł, brak komunikacji z zestawem wskaźników, licznik rozładowuje akumulator.

Naprawa zegara Toyota matrix
TOYOTA MATRIX

TOYOTA MATRIX –  nie wyświetla kilometrów, nieczytelny przebieg, brak podświetlenia, wskazówki nie działają prawidłowo lub zatrzymały się, licznik zgasł, brak komunikacji licznika z samochodem, licznik rozładowuje akumulator, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Toyota Celica
TOYOTA CELICA

TOYOTA CELICA – prędkościomierz nie działa płynnie, zacina się, wskaźnik paliwa nie działa, nie liczy kilometrów dziennych, nie nabija przebiegu, kontrolki nie świecą, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Wystawiamy zarówno paragony, jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top