NAPRAWA LICZNIKÓW KAWASAKI

Liczniki motocykli japońskiej marki Kawasaki są jednymi z najbardziej awaryjnych. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 tygodni (w zależności od kolejki i dostępności części zamiennych). Oprócz naprawy możemy również wymienić tarczę zegara na nową.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • nieprawidłowe działanie wskazówek
 • brak jakiegokolwiek działania zegara
 • uszkodzone wyświetlacze – piksele, kreski itp.
 • licznik nadmiernie pobiera prąd
 • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
 • brak komunikacji motocykla z zegarem
 • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
 • brak podświetlenia wskazówek
 • guziki nie działają
 • kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają
 • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Kawasaki Versys 650
KAWASAKI VERSYS 650

KAWASAKI VERSYS 650 – obrotomierz zacina się, faluje, zawyża lub zaniża obroty, całkowicie nie działa, przyciski nie działają, wyświetlacz jest nieczytelny, słaby kontrast, nie ma podświetlenia, nie widać żadnych wartości, licznik całkowicie nie działa, pobiera prąd itp.

Naprawa licznika Kawasaki ZX 12R
KAWASAKI ZX 12R

KAWASAKI ZX 12R – uszkodzony wyświetlacz (słaby kontrast, segmenty zanikają, brak podświetlenia, nie widać przebiegu), prędkościomierz zawyża lub zaniża prędkość, wskazówki skaczą, zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, przyciski nie działają, licznik pobiera prąd, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Kawasaki Z750 / ZX-6R / Z1000 / ZX-10R
KAWASAKI ZX-6R / Z1000 / ZX-10R

KAWASAKI ZX-6R / Z1000 / ZX-10R  – nie działają przyciski, kontrolki migają lub w ogóle nie działają, brak podświetlenia lub niepełne, wyświetlacz nie ma kontrastu, nie widać wartości, zanikają segmenty, licznik nie uruchamia się itp.

Naprawa licznika Kawasaki Z750
KAWASAKI Z750

KAWASAKI Z750 – wskazówka obrotomierza nie podnosi się, skacze, pływa, guziki nie działają, kontrolki żarzą się lub nie działają, wyświetlacz nie ma kontrastu, podświetlenia, nie widać cyfr, brak segmentów, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Kawasaki STX 15
KAWASAKI STX 15

KAWASAKI STX 15 – uszkodzony wyświetlacz (nie widać segmentów, blade wyświetlanie, nie widać cyfr, brak podświetlenia), guziki nie działają, licznik pobiera prąd, całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Kawasaki VN 1500 Drifter
KAWASAKI VN 1500 DRIFTER

KAWASAKI VN 1500 DRIFTER – prędkościomierz nie dziala, uszkodzony wyświetlacz (słaby kontrast, segmenty zanikają, brak podświetlenia, nie widać przebiegu itp.), prędkościomierz zawyża lub zaniża prędkość, wskaźnik paliwa nie działa, wskazówki skaczą, zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, przyciski nie działają, licznik pobiera prąd, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik nie działa itp.

Licznik Kawasaki Z1000 2010-2013
KAWASAKI Z1000

KAWASAKI Z1000 – licznik całkowicie nie działa, przyciski nie reagują, brak podświetlenia, nie wyświetla wszystkich segmentów itp.

Licznik Kawasaki ER6N
KAWASAKI ER6N

KAWASAKI ER6N – nie działa przycisk mode / reset, uszkodzony wyświetlacz (słaby kontrast, nie widać informacji, brak podświetlenia itp.), obrotomierz nie działa, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

LICZNIK Kawasaki ZRX 1200S
KAWASAKI ZRX 1200S

KAWASAKI ZRX 1200S – wskazówka prędkościomierza skacze na boki, nie działa licznik przebiegu / kilometrów dziennych, nie działają kontrolki, wskaźnik paliwa przekłamuje, obrotomierz nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Kawasaki Vulcan S 650
KAWASAKI VULCAN S 650

KAWASAKI VULCAN S 650 – obrotomierz nie działa, przyciski nie działają, słaby kontrast na wyświetlaczu, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szansę na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top