NAPRAWA LICZNIKÓW SUZUKI

L iczniki Suzuki niewątpliwie można zaliczyć do awaryjnych. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 tygodni (w zależności od kolejki i dostępności części zamiennych). Można również dostarczyć cały motocykl do naszego warsztatu, da nam to możliwość bieżącego testowania prac.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • nieprawidłowe działanie wskazówek
  • brak jakiegokolwiek działania zegara
  • uszkodzone wyświetlacze – piksele, kreski itp.
  • licznik nadmiernie pobiera prąd
  • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
  • brak komunikacji z zegarem
  • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
  • brak podświetlenia wskazówek
  • źle ustawione wskazówki
  • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

SUZUKI 1400 GSX

SUZUKI 1400 GSX – wyświetlacze są nieczytelne, przyciski nie działają, licznik całkowicie nie działa, nie wszystkie segmenty wyświetlacza działają, licznik pobiera prąd, brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, obrotomierz wariuje

Naprawa licznika Suzuki GSX-S 1000
SUZUKI GSX-S 1000

SUZUKI GSX-S 1000 – licznik resetuje się, zanika wyświetlanie biegów, wartość przejechanych kilometrów, włącza się kontrolka trakcji TCS, wyświetla się CHECK, pokazuje błędne wartości spalania itd.

Naprawa licznika Suzuki GSXR 1000
SUZUKI GSX-R 1000

SUZUKI GSX-R 1000 – obrotomierz faluje, zacina się lub nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają, brak podświetlenia, przyciski nie działają, uszkodzony wyświetlacz itp.

Naprawa licznika Suzuki DL 650
SUZUKI DL 650

SUZUKI DL 650 – obrotomierz faluje, skacze lub nie działa, wyświetlacz nie działa, nie wyświetla wszystkich segmentów, jest blady, prędkościomierz nie działa, guziki nie działają, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki GSF 650N Bandit
SUZUKI GSF 650N BANDIT

SUZUKI GSF 650N BANDIT – obrotomierz faluje, skacze lub nie działa, wyświetlacz nie działa, nie wyświetla wszystkich segmentów, jest blady, guzik nie działa, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara Suzuki GSF 1250 Bandit
SUZUKI GSF 1250 BANDIT

SUZUKI GSF 1250 BANDIT – prędkościomierz nie działa lub przekłamuje prędkość, uszkodzony wyświetlacz (kreski zamiast przebiegu, brak przebiegu, nie wyświetla wszystkich segmentów, słaby kontrast, brak podświetlenia), przyciski nie działają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki Bandit
SUZUKI GSF 600N BANDIT

SUZUKI GSF 600N BANDIT – nie wyświetla przebiegu, prędkościomierz / obrotomierz faluje, zacina się lub nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają, brak podświetlenia, przyciski nie działają itp.

Naprawa licznika Suzuki SV650 Naked
SUZUKI SV650 NAKED

SUZUKI SV650 NAKED – prędkościomierz / obrotomierz faluje, zacina się lub nie działa, przycisk nie działa, wyświetlacz nie pokazuje przebiegu, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki Burgman 650
SUZUKI BURGMAN 650

SUZUKI BURGMAN 650 – uszkodzony wyświetlacz (kreski zamiast przebiegu, nie wyświetla wszystkich segmentów, słaby kontrast, brak podświetlenia), przyciski nie działają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik pobiera prąd, zawyża lub zaniża prędkość, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki VSTROM DL1000
SUZUKI DL 1000 V-STROM

SUZUKI DL 1000 V-STROM – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, brak kontrastu, nie widać cyfr, brak segmentów itp.), przyciski nie działają, prędkościomierz i obrotomierz nie działają prawidłowo, brak podświetlenia, licznik nie działa itp.

Naprawa zegara Suzuki GSXF 600
SUZUKI GSXF 600

SUZUKI GSX-F 600 – nie wyświetla przebiegu, wskazówka prędkości zacina się lub nie działa, wskaźnik paliwa przekłamuje lub nie działa, obrotomierz nie podnosi się, kontrolki nie działają, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki Burgman 400
SUZUKI BURGMAN 400

SUZUKI BURGMAN 400 – kierunkowskazy nie działają, wskazówki nie podnoszą się, wyświetlacze są nieczytelne, licznik całkowicie nie działa, kontrolki nie działają, brak podświetlenia itp.

licznik Suzuki DRZ 400
SUZUKI DRZ 400

SUZUKI DRZ 400 – uszkodzony wyświetlacz (kreski zamiast przebiegu, nie wyświetla wszystkich segmentów, słaby kontrast, brak podświetlenia), przyciski nie działają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik nie działa itp.

Naprawa zegara Suzuki DL 650 V-STROM
SUZUKI DL 650 V-STROM

SUZUKI DL 650 V-STROM – uszkodzony wyświetlacz (brak elementów na wyświetlaczu, brak podświetlenia, ciemny wyświetlacz, słaby kontrast itp), wskazówka obrotomierza nie podnosi się, drga lub skacze, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Suzuki VL 800 Boulevard C50
SUZUKI VL 800 BOULEVARD C50

SUZUKI VL 800 BOULEVARD C50 – uszkodzony wyświetlacz (nieprecyzyjne wyświetlanie danych, brak podświetlenia, ciemny wyświetlacz, słaby kontrast, przekłamywanie poziomu paliwa itp), wskazówka prędkościomierza nie podnosi się, drga lub skacze, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

licznik Suzuki VL800 Boulevard
SUZUKI VL 800 BOULEVARD / VOLUSIA

SUZUKI VL 800 BOULEVARD / VOLUSIA – uszkodzony wyświetlacz (wypalony od słońca, nieprecyzyjne wyświetlanie danych, brak podświetlenia, ciemny wyświetlacz, słaby kontrast, itp), wskazówka prędkościomierza nie podnosi się, drga lub skacze, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szansę na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top