NAPRAWA LICZNIKÓW NISSAN

Najczęściej spotykamy się z usterkami w modelach Nissan Almera, Almera Tino, Micra, Navara, Note, Juke, Primera. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI

  • wskazówki nie podnoszą się, drgają, pływają lub zacinają się
  • problemy z wyświetlaczem – nieczytelny przebieg, słaby kontrast, kreski, „krzaki”, paski itp.
  • problemy z podświetleniem zegara
  • problemy z mechanizmem zliczającym kilometry (liczniki analogowe)
  • brak komunikacji z licznikiem
  • całkowity brak działania zegara
  • itd.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa wyświetlaczy nissan
NISSAN MICRA K12

NISSAN MICRA K12 –  nie działa wyświetlacz, nie działają kontrolki, nie działa obrotomierz, prędkościomierz, licznik całkowicie nie działa itp.

NISSAN GT-R R34 NISMO

NISSAN GT-R R34 NISMO – obrotomierz i prędkościomierz nie działają prawidłowo lub w ogóle, nieczytelny przebieg, nie działa przycisk kasowania dziennego przebiegu, niepełne podświetlenie lub całkowity brak, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Almera tino
NISSAN ALEMRA TINO

NISSAN ALMERA TINO –  podczas włączania zapłonu zapala się kontrolka rezerwy paliwa i nie gaśnie, nie działa obrotomierz, prędkościomierz, wskazówka paliwa / temperatury skaczą, drgają, zacinają się, na wyświetlaczu nie widać przebiegu, brak komunikacji licznika z samochodem, kontrolki żarzą się lub nie działają, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Terrano II
NISSAN TERRANO 2

NISSAN TERRANO 2 – wskazówki obrotów i prędkości nie działają, wskaźniki temperatury i paliwa przekłamują, brak podświetlenia wyświetlacza, braki w cyfrach przebiegu, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Pathfinder
NISSAN PATHFINDER

NISSAN PATHFINDER –  nie działa obrotomierz, mechanizm kilometrów stanął w miejscu, wskazówki nie podnoszą się, kontrolki nie działają, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Atleon
NISSAN ATLEON

NISSAN ATLEON –  licznik nie pokazuje prędkości, nie działa obrotomierz, nie widać przebiegu, wskazówki nie podnoszą się, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Cabstar
NISSAN CABSTAR

NISSAN CABSTAR – nie działają kierunkowskazy, wskaźniki (obrotomierz, prędkościomierz, temperatura, paliwo) przekłamują, drgają, skaczą lub w ogóle się nie podnoszą, świeci cały czas lub pulsuje komunikat OIL, wyświetlacze nie są podświetlone, nie pokazują wartości, licznik całkowicie nie działa itp.

NISSAN JUKE

NISSAN JUKE –  uszkodzony wyświetlacz, nieprawidłowe działanie wskazówek, brak podświetlenia, niepełne podświetlenie zegara, całkowity brak działania zegara, brak komunikacji z licznikiem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top