NAPRAWA LICZNIKÓW NISSAN

Najczęściej spotykamy się z usterkami w modelach Nissan Almera, Almera Tino, Micra, Navara, Note, Juke, Primera. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI

  • wskazówki nie podnoszą się, drgają, pływają lub zacinają się
  • problemy z wyświetlaczem – nieczytelny przebieg, słaby kontrast, kreski, „krzaki”, paski itp.
  • problemy z podświetleniem zegara
  • problemy z mechanizmem zliczającym kilometry (liczniki analogowe)
  • brak komunikacji z licznikiem
  • całkowity brak działania zegara
  • itd.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa wyświetlaczy nissan
NISSAN MICRA K12

NISSAN MICRA K12 –  nie działa wyświetlacz, nie działają kontrolki, nie działa obrotomierz, prędkościomierz, licznik całkowicie nie działa itp.

NISSAN GT-R R34 NISMO

NISSAN GT-R R34 NISMO – obrotomierz i prędkościomierz nie działają prawidłowo lub w ogóle, nieczytelny przebieg, nie działa przycisk kasowania dziennego przebiegu, niepełne podświetlenie lub całkowity brak, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Almera tino
NISSAN ALEMRA TINO

NISSAN ALMERA TINO –  podczas włączania zapłonu zapala się kontrolka rezerwy paliwa i nie gaśnie, nie działa obrotomierz, prędkościomierz, wskazówka paliwa / temperatury skaczą, drgają, zacinają się, na wyświetlaczu nie widać przebiegu, brak komunikacji licznika z samochodem, kontrolki żarzą się lub nie działają, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Terrano II
NISSAN TERRANO 2

NISSAN TERRANO 2 – wskazówki obrotów i prędkości nie działają, wskaźniki temperatury i paliwa przekłamują, brak podświetlenia wyświetlacza, braki w cyfrach przebiegu, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Pathfinder
NISSAN PATHFINDER

NISSAN PATHFINDER –  nie działa obrotomierz, mechanizm kilometrów stanął w miejscu, wskazówki nie podnoszą się, kontrolki nie działają, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Atleon
NISSAN ATLEON

NISSAN ATLEON –  licznik nie pokazuje prędkości, nie działa obrotomierz, nie widać przebiegu, wskazówki nie podnoszą się, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Cabstar
NISSAN CABSTAR

NISSAN CABSTAR – nie działają kierunkowskazy, wskaźniki (obrotomierz, prędkościomierz, temperatura, paliwo) przekłamują, drgają, skaczą lub w ogóle się nie podnoszą, świeci cały czas lub pulsuje komunikat OIL, wyświetlacze nie są podświetlone, nie pokazują wartości, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Nissan Patrol Y60
NISSAN PATROL Y60

NISSAN PATROL Y60 –  obrotomierz nie działa lub przekłamuje, prędkościomierz nie działa, mechanizm przebiegu stanął w miejscu, nie nalicza kilometrów dziennych, wskazówki nie podnoszą się, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik nie działa itp.

NISSAN JUKE

NISSAN JUKE –  uszkodzony wyświetlacz, nieprawidłowe działanie wskazówek, brak podświetlenia, niepełne podświetlenie zegara, całkowity brak działania zegara, brak komunikacji z licznikiem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top