NAPRAWA LICZNIKÓW BMW

Liczniki motocykli marki BMW w odróżnieniu do liczników samochodowych tej samej marki nie trafiają do nas aż tak często. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 tygodni (w zależności od kolejki i dostępności części zamiennych). Oprócz naprawy możemy również wymienić tarczę zegara na nową.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • nieprawidłowe działanie wskazówek
 • brak jakiegokolwiek działania zegara
 • uszkodzone wyświetlacze – piksele, kreski itp.
 • licznik pobiera prąd
 • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
 • brak komunikacji z zegarem
 • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
 • brak podświetlenia wskazówek
 • guziki nie działają
 • kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają
 • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika BMW F650 CS
BMW F650 CS

BMW F650 CS – brak podświetlenia, prędkościomierz zacina się, faluje, zawyża lub zaniża prędkość, całkowicie nie działa, obrotomierz skacze lub nie działa, kontrolki się żarzą, wyświetlacz jest nieczytelny, nie widać przebiegu, licznik całkowicie nie działa, brak podświetlenia itp.

Naprawa licznika BMW R1200 GS
BMW R1200 GS

BMW R1200 GS – licznik pokazuje 999999 zamiast przebiegu, prędkościomierz / obrotomierz drga, skacze, faluje lub nie działa, nie wyświetla kilometrów, kontrolki nie działają, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika BMW R1200
BMW R1200

BMW R1200 – kontrolki nie działają, wskazówka prędkości nie podnosi się, skacze, pływa, wyświetlacz nie działa, ma paski, nie widać danych, nie ma podświetlenia, licznik pobiera prąd, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika BMW R1100 RT
BMW R1100 RT

BMW R1100 RT – pokrętło nie działa, kontrolki nie działają lub żarzą się, mechanizm kilometrów zaciął się, nie nalicza kilometrów dziennych, przebieg całkowity nie zlicza się, wskazówki nie działają, prędkościomierz nie podnosi się, obrotomierz nie działa, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika BMW GS 650
BMW GS 650

BMW GS 650 – prędkościomierz / obrotomierz drga, skacze, faluje lub nie działa, nie wyświetla kilometrów, kontrolki nie działają, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika BMW F750 GS
BMW F750 GS

BMW F750 GS – brak podświetlenia, brak komunikacji zegara z motocyklem, licznik pobiera prąd, całkowity brak działania licznika itp.

Naprawa zegara BMW R1200 RT
BMW R1200 RT

BMW R1200 RT – podświetlenie nie działa, prędkościomierz / obrotomierz drga, skacze, faluje lub nie działa, nie wyświetla kilometrów, kontrolki nie działają, licznik w ogóle nie działa itp.

Licznik BMW R75/5
BMW R75/5

BMW R75/5 – prędkościomierz / obrotomierz zawiesza się, nie działa, nie nalicza przebiegu, kontrolki nie działają, licznik w ogóle nie działa itp.

licznik BMW R80
BMW R80

BMW R80 – nie nalicza przebiegu / kilometrów dziennych, obrotomierz nie podnosi się, prędkościomierz skacze, zacina się, nie podnosi, licznik całkowicie nie działa itp.

licznik BMW F780
BMW F780

BMW F780 – prędkościomierz przekłamuje, nie podnosi się lub skacze, obrotomierz nie działa, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, słaby kontrast, kreski, paski itp.), nie działają przyciski, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szansę na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top