NAPRAWA LICZNIKÓW OPEL

L iczniki Opel tak samo jak inne niemieckie marki należą do bardziej awaryjnych. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ 

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • uszkodzony wyświetlacz – piksele, kreski, paski, słaby kontrast, całkowity brak działania itp.
  • nieprawidłowe działanie wskazówek (np. licznik nie pokazuje prędkości lub prędkość skacze wskazówka przekłamuje, brak płynnego działania obrotomierza itp.)
  • brak dźwięku kierunkowskazów lub niezapiętych pasów
  • licznik pobiera prąd
  • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
  • brak komunikacji z zegarem
  • samochód nie odpala
  • brak podświetlenia wskazówek
  • brak jakiegokolwiek działania zegara
  • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Opel Corsa A
OPEL CORSA A

OPEL CORSA A – wskazówki paliwa i temperatury nie podnoszą się, nie nalicza się przebieg, prędkościomierz drga lub się nie podnosi itp.

OPEL CORSA C

OPEL CORSA C – zacinają się wskazówki, nie ma podświetlenia przebiegu, kreski zamiast przebiegu, licznik całkowicie nie działa itp.

OPEL CORSA D

OPEL CORSA D – licznik nie pokazuje prędkości lub prędkość skacze wskazówka przekłamuje, brak płynnego działania obrotomierza, przekłamane wartości, nieczytelny wyświetlacz, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd, brak dźwięku kierunkowskazów lub niezapiętych pasów, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Combo C
OPEL COMBO C

OPEL COMBO C – nie działa kontrolka świateł przeciwmgielnych, nie działa prędkościomierz, obrotomierz, nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika lub całkowity brak podświetlenia, błędne wskazania paliwa, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Agila
OPEL AGILA

OPEL AGILA – nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika, błędne wskazania paliwa, prędkości, licznik w ogóle nie działa, licznik pobiera prąd lub w ogóle nie działa itp.

Naprawa zegara Opel Astra G
OPEL ASTRA G

OPEL ASTRA G – prędkościomierz wskazuje błędną prędkość, wskaźnik paliwa przekłamuje (np. po zatankowaniu do pełna wskazówka pokazuje pusty bak), nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika lub całkowity brak podświetlenia, licznik rozładowuje akumulator, całkowity zanik pracy licznika itp.

Naprawa licznika Opel Astra H
OPEL ASTRA H

OPEL ASTRA H – po włączeniu zapłonu kontrolki zapalają się i gasną, a wskazówki nie podnoszą się, nie działa prędkościomierz, obrotomierz, nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika lub całkowity brak podświetlenia, błędne wskazania paliwa, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Astra
OPEL ASTRA J

OPEL ASTRA J – nie działa podświetlenie w liczniku, paski na wyświetlaczu, całkowity brak działania wskazówek, wskaźnik paliwa pulsuje lub drga itd.

OPEL INSIGNIA A

OPEL INSIGNIA A – nie działa podświetlenie w liczniku, paski na wyświetlaczu, całkowity brak działania wskazówek, wskaźnik paliwa pulsuje lub drga itd.

OPEL INSIGNIA B

OPEL INSIGNIA B (lift) – licznik przeprowadza test wskazówek po czym wskazówki opadają i już się nie podnoszą, wyświetlacz nie działa, brak komunikacji licznika z samochodem, brak płynnego działania wskazówek, licznik generuje błędy itp.

Naprawa licznika Opel Vectra B
OPEL VECTRA B

OPEL VECTRA B – uszkodzony wyświetlacz (cyfry są nieczytelne, nie wyświetla wszyskich segmentów, brak podświetlenia, wyświetlacz jest czarny itp.), wskazówki nie podnoszą się, drgają, skaczą, zacinają się, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie dział itp.

Naprawa zegara Opel Vectra C
OPEL VECTRA C

OPEL VECTRA C – licznik w ogóle nie działa, raz się uruchamia a raz nie, brak komunikacji licznika z samochodem, zapala się tylko jedna kontrolka, wskazówki podnoszą się po dłuższej chwili lub wcale, brak podświetlenia, nieczytelny przebieg lub brak naliczania przebiegu, kreski zamiast przebiegu,  błędne wskazania paliwa, prędkości, licznik w ogóle nie działa itp.

naprawa licznika Opel Frontera B
OPEL FRONTERA B

OPEL FRONTERA B – wskazówki podnoszą się po dłuższej chwili lub wcale, nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika, błędne wskazania paliwa, prędkości, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Omega B
OPEL OMEGA B

OPEL OMEGA B – uszkodzony prędkościomierz (licznik w ogóle nie pokazuje prędkości, lub przy włączonym zapłonie wskazówka potrafi samoczynnie się wychylać do różnych prędkości, pomimo że samochód nie jedzie), nie nalicza przebiegu lub kilometrów dziennych, wskaźnik paliwa nie działa poprawnie, przekłamuje, skacze, obrotomierz nie działa, licznik w ogóle nie działa itp.

Licznik Opel Vivaro
OPEL VIVARO

OPEL VIVARO – wyświetlacz nie działa, żarzą się kontrolki, wskazówki nie podnoszą się, opadają, skaczą, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Opel Vivaro B
OPEL VIVARO B

OPEL VIVARO B – nie działa wyświetlacz, brak podświetlenia, wskazówki nie podnoszą się, pływają lub przekłamują, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Mokka
OPEL MOKKA

OPEL MOKKA – kontrolka AIR BAG żarzy się lub zapala losowo, wyświetlacz nie uruchamia się, wskaźniki nie działają płynnie lub w ogóle się nie podnoszą, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

Licznik Opel Meriva
OPEL MERIVA A

OPEL MERIVA A – zanikające cyfry na wyświetlaczu, brak podświetlenia, wskazówki nie podnoszą się, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top