O NAPRAWACH LICZNIKÓW OPEL

L iczniki Opel tak samo jak inne niemieckie marki należą do bardziej awaryjnych. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ 

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • nieprawidłowe działanie wskazówek
 • brak jakiegokolwiek działania zegara
 • uszkodzone wyświetlacze – piksele, kreski itp.
 • licznik pobiera prąd
 • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
 • brak komunikacji z zegarem
 • samochód nie odpala
 • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
 • brak podświetlenia wskazówek
 • źle ustawione wskazówki
 • itp.
Naprawa licznika Opel Corsa A
OPEL CORSA A

OPEL CORSA A – wskazówki paliwa i temperatury nie podnoszą się, nie nalicza się przebieg, prędkościomierz drga lub się nie podnosi itp.

OPEL CORSA C

OPEL CORSA C – zacinają się wskazówki, nie ma podświetlenia przebiegu, kreski zamiast przebiegu, licznik całkowicie nie działa itp.

OPEL CORSA D

OPEL CORSA D – licznik nie działa, nie pokazuje prędkości lub prędkość skacze, nie działa płynnie, brak płynnego działania obrotomierza, nieczytelny wyświetlacz, brak podświetlenia,  licznik pobiera prąd, brak komunikacji samochodu z licznikiem itp.

OPEL INSIGNIA A

OPEL INSIGNIA A – nie działa podświetlenie w liczniku, paski na wyświetlaczu, całkowity brak działania wskazówek, wskaźnik paliwa pulsuje lub drga itd.

OPEL INSIGNIA B

OPEL INSIGNIA B (lift) – licznik przeprowadza test wskazówek po czym wskazówki opadają i już się nie podnoszą, wyświetlacz nie działa, brak komunikacji licznika z samochodem, brak płynnego działania wskazówek, licznik generuje błędy itp.

Naprawa licznika Opel Astra
OPEL ASTRA J

OPEL ASTRA J – nie działa podświetlenie w liczniku, paski na wyświetlaczu, całkowity brak działania wskazówek, wskaźnik paliwa pulsuje lub drga itd.

Naprawa licznika Opel Vectra
OPEL VECTRA C

OPEL VECTRA C – licznik w ogóle nie działa, raz się uruchamia a raz nie, brak komunikacji licznika z samochodem, zapala się tylko jedna kontrolka, wskazówki podnoszą się po dłuższej chwili lub wcale, brak podświetlenia, nieczytelny przebieg, kreski zamiast przebiegu,  błędne wskazania paliwa, prędkości, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika Opel Mokka
OPEL MOKKA

OPEL MOKKA – kontrolka AIR BAG żarzy się lub zapala losowo, wyświetlacz nie uruchamia się, wskaźniki nie działają płynnie lub w ogóle się nie podnoszą, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

naprawa licznika Opel Frontera B
OPEL FRONTERA B

OPEL FRONTERA B – wskazówki podnoszą się po dłuższej chwili lub wcale, nieczytelny przebieg, braki w podświetleniu licznika, błędne wskazania paliwa, prędkości, licznik w ogóle nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Naprawy liczników BMW
Naprawy liczników Mercedes
naprawa licznikow samochodowych Ford
Naprawy liczników Ford
naprawa licznikow samochodowych VW
Naprawy liczników VW
Back to top