NAPRAWA LICZNIKÓW FORD

Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • kreski zamiast przebiegu
  • brak komunikacji samochodu z zegarem
  • uszkodzony wyświetlacz (widać połowę wyświetlacza, całkowity brak wyświetlania, brak podświetlenia, „krzaki”, „artefakty”, „pajęczyna”, ukruszony, wylany itp.)
  • licznik rozładowuje akumulator
  • samochód nie odpala
  • licznik w ogóle nie działa
  • problemy ze wskazówkami – obrotomierz, prędkościomierz, paliwo, temperatura zacinają się, wskazują błędne wartości itp.
  • inne

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

FORD C-MAX MK2 LIFT

FORD C-MAX MK2 LIFT – uszkodzony wyświetlacz (brak informacji na wyświetlaczu, paski, brak podświetlenia, czarny ekran itp), wskazówki nie podnoszą się, zacinają, przekłamują, braki w podświetleniu licznika, brak komunikacji licznika z samochodem, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa wyświetlacza Ford Focus
FORD FOCUS MK1

FORD FOCUS MK1– uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miga, czarny ekran, nie widać cyfr itp.), wskazówki nie podnoszą się, zacinają się, skaczą, nie działają płynnie, brak podświetlenia, licznik nie łączy się z samochodem lub całkowicie nie działa itp.

naprawa licznika Ford Focus MK2
FORD FOCUS MK2

FORD FOCUS MK2 – uszkodzony wyświetlacz (kreski zamiast przebiegu, brak podświetlenia, niepełne cyfry itp.), prędkościomierz / obrotomierz nie podnosi się lub zacina, licznik rozładowuje akumulator, brak reakcji na pedał gazu, brak komunikacji samochodu z licznikiem,  samochód nie odpala, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara Ford Focus MK3
FORD FOCUS MK3

FORD FOCUS MK3 – wyświetlacz robi się biały lub jest całkowicie ciemny, licznik zupełnie się nie uruchamia, wskazówki zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, brak reakcji na pedał gazu, brak komunikacji z zestawem wskaźników, samochód nie odpala itp.

naprawa licznika Ford Fiesta MK7 / TOURNEO
FORD FIESTA MK7 / TOURNEO

FORD FIESTA MK7 / TOURNEO – podczas upałów wyświetla się komunikat „immobiliser aktywny” i samochód nie odpala, brak komunikacji licznika z samochodem, wskazówki nie zawsze pracują lub całkowicie przestały reagować, problemy z podświetleniem zegara, uszkodzony wyświetlacz – całkowicie nie działa, nie wyświetla wszystkich segmentów, brak podświetlenia, licznik w ogóle nie działa itp.

FORD MUSTANG V6

FORD MUSTANG V6 – problemy ze wskazówkami, uszkodzone wyświetlacze, naprawa podświetlenia, brak komunikacji z zegarem, całkowity brak reakcji zegara.

Naprawa licznika Ford Mustang
FORD MUSTANG GT

FORD MUSTANG GT – brak podświetlenia, wskazówki obrotomierza, prędkościomierza lub paliwa nie działają prawidłowo, nie widać przebiegu, licznik się resetuje, brak komunikacji samochodu z licznikiem, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itd.

Naprawa licznika Ford Ka
FORD KA

FORD KA – wskazówki obrotomierza, prędkościomierza lub paliwa nie działają prawidłowo,  nie widać przebiegu, licznik się resetuje, brak komunikacji samochodu z licznikiem, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itd.

Naprawa licznika Ford Mondeo MK3
FORD MONDEO MK3

FORD MONDEO MK3 – kreski zamiast przebiegu, nie działa obrotomierz, uszkodzony wyświetlacz (nieczytelny lub działa tylko połowa itp.), licznik się resetuje, brak podświetlenia, brak komunikacji samochodu z licznikiem, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itd.

Naprawa licznika Ford Mondeo S-Max MK4
FORD MONDEO / S-MAX MK4

FORD MONDEO / S-MAX MK4 CONVERS+  – uszkodzony wyświetlacz (czarny ekran, brak podświetlenia, pionowe kreski itp.), nieprawidłowe działanie wskaźników, częściowy lub całkowity brak podświetlenia, brak komunikacji z zestawem wskaźników, błąd CAN, licznik w ogóle nie działa, licznik pobiera prąd itp.

FORD MONDEO MK4 CONVERS+

FORD MONDEO MK4 CONVERS+  – uszkodzony wyświetlacz (biały ekran, brak podświetlenia, pionowe kreski itp.), nieprawidłowe działanie wskaźników, częściowy lub całkowity brak podświetlenia, brak komunikacji z zestawem wskaźników, błąd CAN, licznik w ogóle nie działa, licznik pobiera prąd itp.

Naprawa licznika Ford Scorpio
FORD SCORPIO

FORD SCORPIO  – licznik nie nabija kilometrów, wskazówki zacinają się, skaczą, drgają lub w ogóle nie podnoszą, przycisk kasowania kilometrów dziennych nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Ford Transit MK6
FORD TRANSIT MK6

FORD TRANSIT MK6 – wskaźniki podczas jazdy przestają działać (wskazówka obrotomierza i prędkościomierza opadają), przebieg zanika, kreski zamiast przebiegu, brak podświetlenia, wskazówki zawieszają się, kontrolki nie działają, licznik w ogóle nie działa itd.

Naprawa licznika Ford TRANSIT MK8
FORD TRANSIT MK8

FORD TRANSIT MK8– uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miga, czarny ekran, pasy itp.), wskazówki nie podnoszą się, zacinają się, skaczą, nie działają płynnie, brak podświetlenia, licznik nie łączy się z samochodem lub całkowicie nie działa itp.

naprawa licznika Ford S MAX Mondeo MK4
FORD S-MAX / MONDEO MK4

FORD S-MAX / MONDEO MK4 – nieczytelny wyświetlacz, rozlany wyświetlacz, problemy ze wskazówkami, braki w podświetleniu zegara, licznik rozładowuje akumulator, całkowity brak reakcji zegara, brak komunikacji z zegarem, samochód nie odpala.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem.

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top