NAPRAWA LICZNIKÓW SKODA

M arka Skoda uważana jest za solidną i bezawaryjną, ale liczniki tej marki psują się dosyć często. Wykonujemy naprawy wysyłkowo i stacjonarnie (usługi na miejscu są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • uszkodzony wyświetlacz (piksele, paski, kreski, „krzaki”, słaby kontrast, brak podświetlenia itp.)
  • podświetlenie licznika nie działa lub miga
  • wskazówki nie podnoszą się, skaczą, przekłamują, pływają
  • licznik rozładowuje akumulator
  • brak komunikacji samochodu z zegarem
  • samochód nie odpala
  • kontrolki żarzą się lub nie działają
  • głośniczek nie działa
  • licznik całkowicie nie działa

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

SKODA OCTAVIA I

SKODA OCTAVIA I – wskazówki nie podnoszą się lub podnoszą się po dłuższej chwili, głośniczek nie działa, braki w podświetleniu, problemy z odpaleniem samochodu, brak komunikacji z zestawem wskaźników.

SKODA OCTAVIA I

SKODA OCTAVIA I FIS – nieczytelne wyświetlacze, brak podświetlenia, problemy ze wskazówkami, brak komunikacji

SKODA OCTAVIA II

SKODA OCTAVIA II – opadające wskazówki, wskazówki raz działają raz nie, częściowy brak podświetlenia, uszkodzony głośniczek.

SKODA OCTAVIA II

SKODA OCTAVIA II – wskazówki nie podnoszą się lub działają nieprawidłowo, problemy z uruchomieniem samochodu, uszkodzone wyświetlacze, brak sygnalizatora dźwiękowego, braki w podświetleniu, brak komunikacji z zestawem wskaźników, licznik rozładowuje akumulator.

SKODA FABIA

SKODA FABIA – opadające wskazówki, wskazówki raz działają raz nie, częściowy brak podświetlenia, uszkodzony głośniczek.

Naprawa licznika Skoda Fabia II
SKODA FABIA II

SKODA FABIA II – wskazówki opadają nie pokazując prędkości ani obrotów, wyświetlacz jest podświetlony ale nic nie wyświetla, pojawia się błąd: hamulców, wspomagania, AIRBAG, ABS itp., licznik „piszczy”, przy niższych temperaturach mruga, zegarek i licznik przebiegu resetują się, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Skoda Citigo
SKODA CITIGO

SKODA CITIGO – nie wyświetla przebiegu / nieczytelny przebieg, problemy ze wskazówkami, braki w podświetleniu, całkowity brak działania zegara, świecą się kontrolki, brak komunikacji z zegarem, głośniczek nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Skoda Superb
SKODA SUPERB

SKODA SUPERB – uszkodzony środkowy wyświetlacz (blady, nieczytelny, paski, brak podświetlenia itp.), boczne wyświetlacze nie pokazują przebiegu, daty, widać segmenty, uszkodzone wskazówki, licznik pobiera prąd, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Skoda Rapid
SKODA RAPID

SKODA RAPID – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, słaby kontrast, niewidoczne cyfry itp.), brak podświetlenia licznika / wskazówek, nie działa przycisk do resetowania, nie działa brzęczek, wskazówki drgają, skaczą, zacinają się lub nie podnoszą, licznik całkowicie nie działa itp.

SKODA YETI

SKODA YETI – obrotomierz nie działa, prędkościomierz nie działa, zamiast przebiegu napis „DEF” lub „ERROR”, problemy ze wskazówkami, braki w podświetleniu, licznik całkowicie nie działa, świecą się kontrolki, brak komunikacji z licznika z samochodem, nieczytelny przebieg licznika, głośniczek nie działa.

Naprawa licznika Skoda Roomster
SKODA ROOMSTER / FABIA II

SKODA ROOMSTER / FABIA II – nie działa głośniczek, brak podświetlenia, wskazówki opadają, brak komunikacji licznika z samochodem, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem.

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top