Naprawa modułów maszyn rolniczych

Naprawiamy elektronikę maszyn rolniczych wszystkich marek, m.in.: Case, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, John Deere, Lamborghini, Ursus, Zetor, Massey Ferguson, New Holland i inne. Klient otrzymuje na usługę 12 miesięczną, pisemną gwarancję. Czas naprawy uzależniony jest od aktualnej kolejki napraw, średnio wynosi od 1 do 10 dni roboczych. Działamy wysyłkowo i stacjonarnie.

JAKIE MASZYNY NAPRAWIAMY:

Zajmujemy się naprawą elektroniki w maszynach rolniczych typu:

 • ciągniki rolnicze
 • kombajny rolnicze
 • kosiarki
 • młocarnie
 • opryskiwacze, opylacze
 • prasy rolnicze
 • sadzarki, siewniki, rozsiewacze
 • sieczkarnie
 • snopowiązałki
 • itd.

CZĘSTE USTERKI:

 • uszkodzone wyświetlacze
 • wskaźniki nie działają prawidłowo lub w ogóle
 • licznik / moduł po zalaniu / zawilgoceniu
 • licznik / moduł po zwarciu elektrycznym
 • licznik motogodzin zatrzymał się
 • nieczytelny stan motogodzin
 • uszkodzone oprogramowanie modułu
 • brak komunikacji z licznikiem
 • całkowity brak działania licznika / modułu
 • error, kreski, 999999 na wyświetlaczu
 • niezapamiętywanie / brak sumowania przebiegu przez licznik
 • kontrolki się żarzą lub nie działają
 • uszkodzony głośniczek w liczniku
 • zawyżony pobór prądu
 • licznik / moduł całkowicie nie działa
 • inne usterki

Monitory pras rolujących, problemy ze sterowaniem, uszkodzone wyświetlacze. Fot. (Claas Rollant 455)

Liczniki starszego typu, mechaniczne także wymagają często napraw, regeneracji. Fot. (John Deere 2140).

Naprawiamy m.in mierniki strat ziarna. Fot. (LH Agro 765)

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa Command Center ciągnika John Deere

Command Center ciągnika JOHN DEERE – wyświetlacz robi się czerwony, pojawiają się kreski, paski, moduł resetuje się, brak komunikacji, nie wykonuje poleceń z klawiatury, nie pokazuje danych, przyciski nie działają, moduł nie uruchamia się itp.

Naprawa wyświetlacza Fendt 7,4 cala

Terminal 7,0″ ciągnika rolniczego FENDT VARIO – terminal całkowicie nie działa, panel dotykowy nie działa, nie działa dotyk, terminal zacina się, wyświetlacz się wylał, potłuczony wyświetlacz itd.

Terminal Fendt Vario 10 cali NT01

Terminal 10,4″ ciągnika rolniczego FENDT VARIO – terminal całkowicie nie działa, brak podświetlenia, panel dotykowy nie działa, terminal zacina się, wyświetlacz się wylał, potłuczony wyświetlacz itd.

Naprawa licznika Ursus 1434

Licznik ciągnika URSUS 1434 – licznik całkowicie nie działa, obrotomierz nie działa, licznik nie liczy motogodzin, zacięta wskazówka itd.

Zestaw wskaźników ciągnika JOHN DEERE 1654 / 6920 / 1854 / 2054 –  uszkodzony wyświetlacz (paski, nie widać całych cyfr, brak wyświetlania segmentów, brak podświetlenia), nie działa obrotomierz, nie działa prędkościomierz, wskazówki zacinają się, drgają, kontrolki nie działają, w liczniku nic nie działa itd.

Naprawa monitora CLAAS LEXION CEBIS 570

Terminal kombajnu CLAAS LEXION 570 – uszkodzony wyświetlacz, niebieska poświata, zanik informacji (napisów), wyświetlacz nie działa, przeskakuje przy wstrząsach.

Terminal kombajnu CLAAS 013 320 – uszkodzony wyświetlacz, miga, kreski na wyświetlaczu, terminal nie działa, nie pokazuje danych, nie działają guziki, nie ma komunikacji itp.

Wyświetlacz kombajnu CLAAS CEBIS A030 – uszkodzony wyświetlacz, paski na wyświetlaczu, moduł nie działa, nie ładuje się, nie włącza się, wyświetla się biały ekran, całkowicie czarny wyświetlacz, monitor sam się resetuje, brak podświetlenia, nie ładuje oprogramowania itd.

Monitor Fendt Vario 716

Terminal ciągnika FENDT VARIO 716, 718, 818, 820 – terminal nie włącza się, wyświetlacz nie działa, komputer nie ładuje się, nie działają guziki, wyświetla się biały ekran, restartuje się, nie ładuje oprogramowania itd.

Licznik ciągnika ZETOR PROXIMA – licznik całkowicie nie działa, brak podświetlenia, zatrzymany przebieg, nie liczy motogodzin, obrotomierz nie działa, nie świecą kontrolki itd.

Nawigacja Matrix Pro 570G TeeJet

Nawigacja Matrix Pro 570G TeeJet – nie działa dotyk, funkcje włączają się samoczynnie, resetuje się, całkowity brak działania itp.

Monitor IntellView IV New Holland

Monitor kombajnu NEW HOLLAND CR 8.90 – nie działa dotyk, brak podświetlenia, nie ładuje się, resetuje się, monitor nie uruchamia się itp.

Komputer Rauch Quantron-E

Komputer rozsiewacza RAUCH QUANTRON-E – uszkodzony wyświetlacz (potłuczony, wylany, paski, brak podświetlenia), monitor sam się resetuje, przyciski nie działają, nie ładuje oprogramowania, całkowity brak działania itd.

Naprawa panelu sterowania CLAAS Variant

Panel sterowania prasy CLAAS VARIANT – przyciski nie działają, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, paski, kreski, wyświetlacz miga), komputer resetuje się, nie komunikuje się, nie wykonuje poleceń z klawiatury, nie pokazuje danych, moduł nie ładuje się itp.

GPS Copilot TS B81/100 Claas

Nawigacja COPILOT TS B81/100 CLAAS – nie działa dotyk, uszkodzony wyświetlacz, brak podświetlenia, brak komunikacji, całkowity brak działania itp.

Licznik ciągnika JOHN DEERE 7610, 7710, 7810 – całkowity brak działania, nie wyświetla segmentów itd.

Naprawa komputera prasy Krone Combipack

Komputer prasy KRONE COMBIPACK– brak komunikacji CAN, uszkodzony wyświetlacz – brak podświetlenia, słaby kontrast, kreski, paski, krzaki, przyciski nie działają, komputer całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Massey Ferguson 7456

Zestaw wskaźników ciągnika MASSEY FERGUSON 7456 / 6490 – obroty silnika samoczynnie podnoszą się na wartość 1900-2000, brak komunikacji z modułem E154, licznik nie wskazuje ciśnienia skrzyni, ładowania, ciśnienia oleju, licznik się resetuje, nieprawidłowe wskazania motogodzin, błędy na wyświetlaczu, wskazówki drgają, skaczą, pływają, pulsują lub w ogóle nie działają, uszkodzony wyświetlacz (blady, słaby kontrast, brak podświetlenia, nie widać stanu MTH), kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik w ogóle nie działa itp.

Wyświetlacz Fendt 930 Vario

Monitor FENDT 930 VARIO – resetuje się, wyświetlacz robi się biały, nie działają przyciski, nie steruje hydrauliką, całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika John Deere BIF AL114033

Deska rozdzielcza ciągnika JOHN DEERE AL114033 – nie widać motogodzin, wskazówki drgają, skaczą, wyskakują na maks, opadają, kontrolki żarzą się lub w ogóle nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika New Holland TL90A

Zestaw wskaźników ciągnika NEW HOLLAND TL90A – wyświetlacz motogodzin nie działa, jest blady, nie ma podświetlenia, przyciski nie działają, wskazówki drgają, skaczą, zacinają się lub nie działają, brak komunikacji, licznik generuje błędy lub w ogóle nie działa itp.

licznik Farmtrac 675 DT

Deska rozdzielcza ciągnika FARMTRAC 675 DT – obrotomierz skacze, drga, pływa, zacina się lub w ogóle nie podnosi, uszkodzony wyświetlacz (brak segmentów, brak podświetlenia, nie widać motogodzin), kontrolki nie działają, licznik generuje błędy lub w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika CLAAS NECTIS 227vl

Zestaw wskaźników ciągnika CLAAS NECTIS 227vl – wyświetlacz i kontrolki migają, aż do rozgrzania silnika, uszkodzony wyświetlacz (słaby kontrast, nie widać motogodzin), wskaźniki drgają, skaczą, zacinają się lub w ogóle nie podnoszą, licznik nie ma podświetlenia, kontrolki żarzą się lub nie działają, zegar całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika John Deere SJ10518

Deska rozdzielcza ciągnika JOHN DEEERE SJ10518 – nie liczy motogodzin, obrotomierz nie działa lub nierówno pracuje, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik generuje błędy lub w ogóle nie działa itp.

Licznik Renault Dionis

Licznik ciągnika RENAULT DIONIS – nie działa obrotomierz, nie nalicza motogodzin itp.

terminal obsługowy AmaTron 3

Terminal siewnika AMAZONE AMATRON 3 – uszkodzony wyświetlacz, brak komunikacji, przyciski nie działają, moduł resetuje się itp.

Naprawa licznika Ursus 1614

Licznik ciągnika URSUS 1614 – nie liczy motogodzin, obrotomierz drga, skacze, pływa, zacina się lub w ogóle nie podnosi, licznik w ogóle nie działa itp.

Naprawa licznika McCormick XTX 215

Zestaw wskaźników ciągnika McCormick XTX 215 – motogodziny resetują się po każdym włączeniu stacyjki, nieczytelny, rozmazany wyświetlacz, brak kontrastu, brak segmentów, brak podświetlenia, wskaźniki nie działają lub zacinają się, licznik całkowicie nie działa itp.

Back to top