NAPRAWA LICZNIKÓW SEAT

Liczniki marki Seat nie trafiają do nas często, co nie oznacza że są bezawaryjne. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze, cyfrowe. Naprawy objęte są 2-letnią, pisemną gwarancją. Przeprowadzamy naprawy w formie wysyłkowej, jak i tradycyjnej, na miejscu w warsztacie. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w zależności od kolejki), natomiast naprawy na miejscu wykonywane są najczęściej w czasie od 1 do 2 godzin.

Więcej o naprawach liczników samochodowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI

  • wskazówki nie podnoszą się, drgają, pływają lub zacinają się
  • problemy z wyświetlaczem – nieczytelny przebieg, słaby kontrast, kreski, „krzaki”, paski itp.
  • nierównomierne podświetlenie licznika / wskazówek lub całkowity brak podświetlenia
  • problemy z mechanizmem zliczającym kilometry (liczniki analogowe)
  • brak komunikacji samochodu z licznikiem
  • brak sygnału dźwiękowego kierunkowskazów lub niezapiętych pasów
  • licznik pobiera prąd
  • całkowity brak działania zegara
  • itd.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Seat Ibiza IV
SEAT IBIZA 6J

SEAT IBIZA 6J – brak podświetlenia obrotomierza, podświetlenie prędkościomierza miga, uszkodzony wyświetlacz (całkowity brak działania, raz działa raz nie, brak podświetlenia, paski, krzaki itp.), wskazówki skaczą, drgają, pływają lub przekłamują wartości, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Seat Ibiza 6F
SEAT IBIZA 6F

SEAT IBIZA 6F – brak podświetlenia tarcz lub wskazówek, uszkodzony wyświetlacz (całkowity brak działania, raz działa raz nie, brak podświetlenia itp.), wskazówki skaczą, drgają, pływają lub przekłamują wartości, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Seat Ibiza 6P
SEAT IBIZA 6P

SEAT IBIZA 6P – brak podświetlenia wyświetlacza, brak segmentów na wyświetlaczu, brak podświetlenia licznika, wskazówki nie podnoszą się, skaczą, pływają, pulsują lub drgają, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Seat Altea
SEAT ALTEA

SEAT ALTEA – wskaźnik paliwa nie podnosi się, wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, brak sygnału dźwiękowego kierunkowskazów lub niezapiętych pasów, wskazówki nie podnoszą się, skaczą, pływają, pulsują lub drgają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Seat Exeo
SEAT EXEO

SEAT EXEO – nie działa środkowy wyświetlacz np. kiedy robi się cieplej, brak sygnału dźwiękowego kierunkowskazów lub niezapiętych pasów, wskazówki nie podnoszą się, skaczą, pływają, pulsują lub drgają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Seat Toledo 1M
SEAT TOLEDO 1M

SEAT TOLEDO 1M – nie działa wyświetlacz z przebiegiem, drugi wyświetlacz nie ma podświetlenia, brak sygnału dźwiękowego kierunkowskazów lub niezapiętych pasów, brak podświetlenia wskazówek lub tarcz, wskazówki nie podnoszą się, skaczą, pływają, pulsują lub drgają, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Seat Leon
SEAT LEON I

SEAT LEON I – wskazówki temperatury / paliwa / prędkości / obrotów nie podnoszą się, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd, na wyświetlaczu nie widać przebiegu, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Seat Leon 2
SEAT LEON II

SEAT LEON II – brak podświetlenia, brak komunikacji, samochód nie odpala, wskazówki temperatury / paliwa / prędkości / obrotów nie podnoszą się, licznik pobiera prąd, na wyświetlaczu nie widać przebiegu, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

2 lata pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników samochodowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu, jeszcze tego samego dnia ciesz się sprawnym licznikiem

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas licznik

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top