O nas

Naszą specjalizacją jest naprawa elektroniki precyzyjnej w licznikach samochodów osobowych, ciężarowych, motocyklowych czy też modułach maszyn rolniczych i budowlanych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku i od tego czasu nieustannie się szkolimy i rozwijamy. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować autorskie metody napraw. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, których determinacja w dążeniu do odnalezienia przyczyn awarii niejednokrotnie uratowała licznik przed utylizacją, a portfel Klienta przed bardzo dużym wydatkiem.

Naprawa liczników Żory

Lokalizacja

Firma zlokalizowana jest w Żorach, w samym centrum aglomeracji Śląskiej. Zjeżdżając z autostrady A1 można do nas dojechać w zaledwie 7 minut. Natomiast dla Klientów którzy planują wykonanie naprawy np. po drodze na weekend w góry, dostępna jest droga krajowa 81, czyli popularna „Wiślanka”, dzieli nas od niej zaledwie 700 metrów.

mapa dojazdu naprawa licznikow

Artykuł w magazynie "Motor"

Nasza firma została zaproszona przez magazyn „Motor”, do współpracy przy tworzeniu artykułu o naprawach liczników. W roli eksperta wypowiadał się właściciel naszej firmy – Stanisław Bieniek.

artykuł o naprawie liczników

Poczekalnia

Dla naszych Klientów udostępniamy poczekalnię, w której można czekając na naprawę usiąść w wygodnym fotelu, obejrzeć film, posłuchać muzyki, posurfować w internecie korzystając z darmowego WIFI czy też napić się kawy.

O nas w liczbach

300
napraw wysyłkowych miesięcznie
100
napraw stacjonarnych miesięcznie
37000
naprawionych liczników / modułów ogółem
15
lat doświadczenia
Back to top