NAPRAWA LICZNIKÓW YAMAHA

L iczniki Yamaha niewątpliwie można zaliczyć do awaryjnych. Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 tygodni (w zależności od kolejki i dostępności części zamiennych). Oprócz naprawy możemy również wymienić uszkodzoną tarczę zegara na nową.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

  • nieprawidłowe działanie wskazówek
  • brak jakiegokolwiek działania zegara
  • uszkodzone wyświetlacze (jeśli wyświetlacz jest wylany lub ma czarną plamę to jedyną opcją jest wymiana wyświetlacza na sprawny, z innego licznika)
  • licznik nadmiernie pobiera prąd
  • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
  • brak komunikacji z zegarem
  • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
  • brak podświetlenia wskazówek
  • źle ustawione wskazówki
  • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa licznika Yamaha YZF-R6
YAMAHA YZF R6

YAMAHA YZF R6 –  licznik miga lub całkowicie nie działa, nie pokazuje prędkości, obrotomierz skacze, zawiesza się, licznik nie liczy kilometrów, obrotomierz stanął w miejscu, prędkościomierz się zacina, nic nie widać na wyświetlaczu, kreski na wyświetlaczu itp.

Naprawa licznika Yamaha xtz 660 tenere
YAMAHA XTZ 660 TENERE

YAMAHA XTZ 660 TENERE –  uszkodzony wyświetlacz (nie widać segmentów, brak informacji, brak podświetlenia itp.), licznik miga lub całkowicie nie działa, nie pokazuje prędkości, obrotomierz nie podnosi się, zawiesza się, licznik pobiera prąd, kontrolki nie świecą, guziki nie działają itp.

Naprawa licznika Yamaha XJR 1300
YAMAHA XJR 1300

YAMAHA XJR 1300 –  wskazówka prędkościomierza lub obrotomierza nie podnosi się lub skacze, wyświetlacz nie działa, nie ma podświetlenia, nie wyświetla wszystkich segmentów, kontrolki żarzą się lub nie działają, przyciski nie działają, licznik pobiera prąd, licznik nie podświetla się lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha XJ6N
YAMAHA XJ6N

YAMAHA XJ6N – kontrolki nie działają lub żarzą się, brak podświetlenia, wskazówka obrotomierza nie podnosi się, wyświetlacz jest blady, nie wyświetla informacji, licznik rozładowuje akumulator, przyciski nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha Fazer FZ6
YAMAHA FAZER FZ6

YAMAHA FAZER FZ6 – uszkodzony wyświetlacz (blado wyświetla, nie wyświetla wszystkich segmentów, nie wyświetla przebiegu itp.), nie zapamiętuje przebiegu, kontrolki nie działają lub się żarzą, przyciski nie działają, licznik rozładowuje akumulator, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa, licznik paruje itp.

Naprawa licznika Yamaha FZ8 Fazer
YAMAHA FAZER FZ8

YAMAHA FAZER FZ8 – wskazówka obrotomierza nie podnosi się, skacze, pływa, wyskakuje na max i opada, kontrolki nie działają lub się żarzą, migają, przyciski nie działają, wyświetlacz jest uszkodzony – nie widać informacji, brak podświetlenia, nie wszystkie segmenty się wyświetlają, blado świeci, licznik zawyża lub zaniża prędkość, licznik pobiera prąd, całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha XVS 1300
YAMAHA XVS 1300

YAMAHA XVS 1300 – wskaźnik prędkości nie działa lub źle wskazuje prędkość, kontrolki nie świecą lub się żarzą, licznik pobiera prąd, nie wyświetla przebiegu, brak podświetlenia, nie zlicza przebiegu itp.

Naprawa licznika Yamaha BT1100 Bulldog
YAMAHA BT 1100 Bulldog

YAMAHA BT 1100 Bulldog – uszkodzony wyświetlacz (nic nie wyświetla, brak przebiegu, brak podświetlenia, nie widać cyfr, brak segmentów itd.), wskaźnik obrotów i prędkościomierz nie podnoszą się, zacinają się lub pływają, przyciski nie działają, licznik rozładowuje akumulator, kontrolki nie świecą się, licznik całkowicie nie działa itd.

Naprawa licznika Yamaha 74 XT 125R
YAMAHA 74 XT 125R

YAMAHA 74 XT 125R – kontrolki się nie świecą lub żarzą, uszkodzony wyświetlacz – nie ma podświetlenia, cyfry zanikają, nie widać ilości paliwa, nie widać przebiegu, nie widać prędkości, licznik pobiera prąd, zawyża prędkość, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha YZF R1
YAMAHA YZF R1

YAMAHA YZF R1 RN12 / RN19 – licznik nie trzyma obrotów, obroty falują, skaczą lub obrotomierz w ogóle nie działa, kontrolki nie działają, licznik rozładowuje akumulator, licznik całkowicie nie działa, brak podświetlenia, wyświetlacz nie pokazuje wartości, zanikają cyfry, segmenty, brak podświetlenia, licznik zawyża lub zaniża prędkość itp.

Naprawa licznika Yamaha Tricity
YAMAHA TRICITY

YAMAHA TRICITY – kreski zamiast przebiegu, brak podświetlenia, guzik nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha Stratoliner XV 1900
YAMAHA STRATOLINER XV 1900

YAMAHA STRATOLINER XV 1900 – wygrzany wyświetlacz, nie widać segmentów, licznik nie ma podświetlenia, wskazówki nie podnoszą się, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Yamaha MT03
YAMAHA MT03

YAMAHA MT03 – nie działają przyciski, zanikają informacje na wyświetlaczu (blade wyświetlanie, pionowe lub poziome paski, kreski, brak wyświetlania poszczególnych segmentów, cyfry są nieczytelne, nie wyświetla jak jest zimno itd.), obrotomierz pływa, zacina się lub całkowicie nie działa, licznik nie ma podświetlenia lub całkowicie nie działa, pobiera prąd itd.

wyświetlacz Yamaha MT07
YAMAHA MT07

YAMAHA MT07 – nie działają przyciski, uszkodzony wyświetlacz (brakujące segmenty, słaby kontrast, brak podświetlenia itp.), licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha MT-10
YAMAHA MT10

YAMAHA MT10 – brak podświetlenia, brak komunikacji, nie działają kontrolki, licznik jest ciemny, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha MT125
YAMAHA MT125

YAMAHA MT125 – przyciski nie działają, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miganie, brak niektórych segmentów, słaby kontrast itp.), kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha TDM 850
YAMAHA TDM 850

YAMAHA TDM 850 – prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik paliwa nie działają, skaczą, zacinają się, guzik nie działa, kontrolki nie działają, wyświetlacz nie pokazuje przebiegu itp.

Yamaha Grizzly 700 660 550 450
YAMAHA GRIZZLY 700 / 550

YAMAHA GRIZZLY 700 / 550 – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miganie, brak niektórych segmentów, słaby kontrast, nie widać cyfr, poprzerywane cyfry itp.), przyciski nie działają, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha Grizzly 660
YAMAHA GRIZZLY 660

YAMAHA GRIZZLY 660 – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miganie, brak niektórych segmentów, słaby kontrast, nie widać cyfr, poprzerywane cyfry itp.), przyciski nie działają, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha Z1000sx
YAMAHA Z1000sx

YAMAHA Z1000sx – licznik przekłamuje prędkość, obroty i kilometry, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miganie, brak niektórych segmentów, słaby kontrast, nie widać cyfr, poprzerywane cyfry itp.), przyciski nie działają, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara Yamaha X-MAX 125
YAMAHA X-MAX 125

YAMAHA X-MAX 125 (2010-2014) – wskazówka obrotomierza zatrzymała się na danej wartości np. 5000, prędkościomierz skacze lub stoi w miejscu, nie widać danych na wyświetlaczu, licznik samoczynnie się resetuje, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha XMax 125
YAMAHA X-MAX 125

YAMAHA X-MAX 125 (2014-2017) – przyciski nie działają, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, miganie, brak niektórych segmentów, słaby kontrast itp.), kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha Drag-Star 1100
YAMAHA DRAG-STAR 1100

YAMAHA DRAG-STAR 1100 – licznik nie pokazuje prędkości, nie liczy przejechanych kilometrów, brak podświetlenia, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Yamaha XVS 650 DRAG STAR 9
YAMAHA XVS 650 DRAG-STAR 9

YAMAHA XVS 650 DRAG-STAR 9 – mechanizm kilometrów się zatrzymał / zaciął, nie liczy kilometrów dziennych, licznik nie pokazuje prędkości, kontrolki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

licznik Yamaha YZF R125
YAMAHA YZF R125

YAMAHA YZF R125 – brak podświetlenia, obrotomierz nie podnosi się, skacze, zacina, na wyświetlaczu nie widać pełnych cyfr, brakuje segmentów, słaby kontrast, przycisk nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Yamaha TTR 600
YAMAHA TTR 600

YAMAHA TTR 600 – brak naliczania przebiegu, licznik dzienny się zaciął, wskazówka nie podnosi się itp.

Naprawa licznika Yamaha TDM 900
YAMAHA DTM 900

YAMAHA DTM 900 – brak podświetlenia licznika, wskazówka obrotomierza / paliwa zawiesza się, nie podnosi się, skacze, drga, guziki nie działają, kontrolki migają, żarzą się lub nie świecą w ogóle, wyświetlacz nie ma podświetlenia, nie pokazuje wartości, nie wyświetla segmentów, ma pasy, licznik całkowicie nie działa, pobiera prąd itp.

Naprawa licznika Yamaha XT660
YAMAHA XT660

YAMAHA XT660 – brak podświetlenia, słaby kontrast, brak niektórych segmentów, nie działają przyciski, kontrolki, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szansę na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top