WYKONUJEMY NAPRAWY LICZNIKÓW I MODUŁÓW POJAZDÓW TYPU:

  • ratrak
  • zamiatarka drogowa
  • maszyna leśna
  • skuter śnieżny
  • skuter wodny
  • łódź
  • inne

Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas naprawy uzależniony jest od aktualnej kolejki napraw, średnio wynosi od 1 do 3 tygodni.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

Naprawa monitora ratraka Pistenbully
PISTENBULLY POLAR 300

Ratrak PISTENBULLY POLAR 300 – monitor całkowicie nie działa lub się resetuje, nie działają przyciski, wyświetlacz miga, ma kreski itp.

SEA DOO

Skuter wodny SEA DOO – najczęściej po zalaniu, nie uruchamia się, wyświetlacz gubi segmenty, wskazówka obrotów lub prędkości zacina się, nie podnosi, CAN ERROR, brak komunikacji itp. (Wymagana zgoda Klienta na rozcięcie licznika)

Naprawa licznika Polaris TV480
Polaris TV480

Skuter śnieżny POLARIS TV480 – nie działają przyciski, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, czarny, nie widać napisów, paski, kreski, brak kontrastu itd.), licznik całkowicie nie działa itp.

Yamaha VX 1100

Skuter wodny YAMAHA VX1100 – najczęściej po zalaniu, licznik nie działa, brak podświetlenia, nie wyświetla wszystkich segmentów, guziki nie działają, licznik resetuje się itp. (Wymagana zgoda Klienta na rozcięcie licznika)

Naprawa licznika Yamaha GP 1200 R
Yamaha GP 1200 R

Skuter wodny YAMAHA GP 1200R – najczęściej po zalaniu, licznik nie działa, brak podświetlenia, nie wyświetla wszystkich segmentów, guziki nie działają, licznik resetuje się itp. (Wymagana zgoda Klienta na rozcięcie licznika)

Naprawa komputera Timberjack
Timberjack 1110

Maszyna leśna TIMBERJACK 1110 – pasy, kreski, braki na wyświetlaczu, słaby kontrast, moduł resetuje się, nie włącza, nie ładuje oprogramowania itp.

Yamaha FX SHO

Skuter wodny YAMAHA FX SHO – najczęściej po zalaniu, licznik nie uruchamia się, resetuje się, wyświetlacz ma niepełne segmenty, wskazówka opada lub nie podnosi się itp. (Wymagana zgoda Klienta na rozcięcie licznika)

Naprawa licznika Rinker Capriva
Rinker Captiva

Obrotomierz łodzi RINKER CAPTIVA – wskazówka nie podnosi się, wyświetlacz nie działa itp.

obrotomierz Honda Veethree
Honda Veethree

Obrotomierz Honda Veerhree stosowany w łodziach – wskazówka nie podnosi się / wyskakuje na maks / utrzymuje się przez cały czas na jednej wartości / przekłamuje, wyświetlacz nie działa, guziki nie działają, licznik resetuje się itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

Na wszystkie nasze naprawy udzielamy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka i wycena naprawy są bezpłatne

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Spokój i wyślij do nas swój licznik

NAPRAWY NA MIEJSCU

Umów się i wykonaj naprawę na miejscu

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top