NAPRAWA LICZNIKÓW HONDA

L iczniki marki Honda należą do jednych z bardziej awaryjnych.  Naprawiamy zarówno zegary starszego typu jak i te nowsze. Naprawy objęte są 12 miesięczną, pisemną gwarancją. Czas oczekiwania na naprawę wysyłkową wynosi od 1 do 3 tygodni (w zależności od kolejki i dostępności części zamiennych). Oprócz naprawy możemy również dokonać zmiany mil na kilometry, a także wymienić tarczę zegara na nową.

Więcej o naprawach liczników motocyklowych KLIKNIJ TUTAJ

NAJCZĘSTSZE USTERKI:

 • nieprawidłowe działanie wskazówek
 • uszkodzone wyświetlacze – brakujące segmenty, wypalenie słoneczne, piksele, kreski itp.
 • licznik nadmiernie pobiera prąd
 • braki w podświetleniu, miganie, słaby kontrast
 • brak komunikacji motocykla z zegarem
 • wskaźniki „pływają”, drgają, przekłamują (np. zbyt wysoka temperatura wody, ciśnienie oleju)
 • brak podświetlenia wskazówek
 • źle ustawione wskazówki
 • kontrolki się żarzą lub nie działają
 • brak jakiegokolwiek działania zegara
 • itp.

PRZYKŁADOWE NAPRAWY

HONDA CBF 1000

HONDA CBF 1000 – nieczytelne wyświetlacze, brak podświetlenia, problemy ze wskazówkami, nie pokazuje przebiegu, obrotomierz zacina się lub całkowicie nie działa, brak komunikacji licznika z motocyklem itp.

Naprawa licznika Honda VTX
HONDA VTX

HONDA VTX –  uszkodzony wyświetlacz, blade wyświetlanie, nieczytelny przebieg, brak podświetlenia, zawyża prędkość, zaniża prędkość, przepalone kontrolki, kontrolki się żarzą, licznik nie startuje, zeruje się przebieg, nie nalicza kilometrów, nie podświetla wskazówki, zanik zasilania, pobiera prąd, rozładowuje akumulator, nierówno podświetla itp.

Naprawa licznika Honda Varadero
HONDA VARADERO 125

HONDA VARADERO 125 – nie działa prędkościomierz, obrotomierz, zanika wyświetlacz, kasuje się przebieg dzienny, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp. W przypadku poważnego uszkodzenia wyświetlacza (np. wylanie, potłuczenie, wypalenie) proponujemy Klientom wymianę mechanizmu licznika na cyfrowy.

Naprawa licznika Honda CBR 600
HONDA CBR 600 F4i

HONDA CBR 600 F4i-  prędkościomierz, obrotomierz lub temperatura przekłamują lub w ogóle nie działają, wyświetlacz nie działa, kontrolki się żarzą lub w ogóle nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Silverwing
HONDA Silverwing

HONDA SILVERWING – uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, nie widać przebiegu, kreski, brakujące segmenty itd.), licznik pobiera prąd, wskazówka prędkościomierza / obrotomierza nie podnosi się lub faluje / skacze, guziki nie działają, kontrolki nie działają, brak podświetlenia itp.

Naprawa licznika Honda Hornet C46
HONDA HORNET C46

HONDA HORNET C46 – nie widać przebiegu, wskazówki nie podnoszą się, nie działa guzik, kontrolki żarzą się lub nie działają, brak podświetlenia, licznik pobiera prąd, brak komunikacji, licznik nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Varadero XL 1000
HONDA VARADERO XL 1000

 HONDA VARADERO XL 1000 – wskaźnik „FI” nie działa, obrotomierz, prędkościomierz nie podnoszą się, zacinają, drgają, brak podświetlenia, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, słaby kontrast, nie widać cyfr itp.), kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda NTV650 Revere
HONDA NTV 650 Revere

HONDA NTV 650 REVERE – mechanizm naliczania kilometrów zaciął się, nie nalicza kilometrów dziennych, nie zlicza przebiegu całkowitego, prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik temperatury nie podnoszą się, skaczą, pływają, kontrolki żarzą się lub nie działają, licznik pobiera prąd lub całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda CB600F Hornet
HONDA HORNET CB 600F

HONDA HORNET CB 600F – brak wskazania obrotów, nie liczy prędkości, kontrolki się żarzą lub nie działają, przyciski nie działają, kreski zamiast przebiegu, brak podświetlenia, brak segmentów na wyświetlaczu, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa zegara Honda CBF 650
HONDA CB 650F

HONDA CB 650F – licznik nie pokazuje przyrostu prędkości podczas jazdy, nie zlicza kilometrów do przebiegu, uszkodzone wyświetlacze (brak podświetlenia, wyświetla niepełne cyfry, brak segmentów, kreski itp.), guziki nie działają, kontrolki się żarzą lub nie działają, kierunkowskazy nie działają, licznik pobiera prąd, rozładowuje akumulator, zawyża lub zaniża prędkość, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda CB125F
HONDA CB 125F

HONDA CB 125F –  kontrolki się żarzą lub nie działają, przyciski nie działają, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, brak segmentów, słaby kontrast, nie widać wartości itp.), licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda CBF 500
HONDA CBF 500

HONDA CBF 500 – wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, obrotomierz nie działa, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa, guziki nie działają, kontrolki nie działają itp.

Naprawa licznika Honda Goldwing
HONDA GL 1500 GOLDWING

HONDA GL 1500 GOLDWING – mechanizm kilometrów się zaciął, nie nalicza kilometrów, wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, obrotomierz nie działa, licznik pobiera prąd, licznik całkowicie nie działa, guziki nie działają, kontrolki nie działają itp.

Naprawa licznika Honda GL 1800 Goldwing
HONDA GL 1800 GOLDWING

HONDA GL 1800 GOLDWING –  nie działa prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik paliwa podnosi się tylko częściowo przy pełnym baku lub nie pokazuje rezerwy przy pustym banku, wskaźnik temperatury wyskakuje na maks, wyświetlacz nie działa, kontrolki się żarzą lub nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda CBR 600
HONDA CBR 600

HONDA CBR 600 – obrotomierz zacina się, skacze, drga, faluje, wyskakuje na maks lub w ogóle nie działa, brak podświetlenia licznika, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, brak segmentów, słaby kontrast, nie widać cyfr itp.), kontrolki nie działają lub się żarzą, guziki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Licznik Honda CBR RR 600
HONDA CBR 600 RR

HONDA CBR 600 RR – obrotomierz zacina się, skacze, drga, faluje, wyskakuje na maks lub w ogóle nie działa, brak podświetlenia licznika, uszkodzony wyświetlacz (brak podświetlenia, brak segmentów, słaby kontrast, nie widać cyfr itp.), kontrolki nie działają lub się żarzą, guziki nie działają, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Pantheon 125
HONDA Pantheon 125

HONDA PANTHEON 125 –  uszkodzony wyświetlacz, brak podświetlenia, nie pokazuje obrotów, nie wskazuje prędkości, nie pokazuje paliwa, nie pokazuje temperatury, zawyża prędkość, zaniża prędkość, nie startuje, brak kontrolki, pobiera prąd, nierówno podświetla itd.

Naprawa licznika Honda CRF 1000 Africa Twin
HONDA CRF 1000 AFRICA TWIN

HONDA CRF 1000 AFRICA TWIN –  nie wyświetla parametrów, nie pokazuje paliwa, licznik nie przełącza między trip i innymi funkcjami, licznik całkowicie nie działa itp.

Naprawa licznika Honda Shadow 750
HONDA SHADOW 750

HONDA SHADOW 750 – nie widać przebiegu, wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, prędkościomierz nie działa, licznik całkowicie nie działa, kontrolki nie działają itp.

licznik Honda Hornet CB600
HONDA HORNET CB 600

HONDA HORNET CB600 (2004-2006) – kontrolki nie działają lub się żarzą, wskaźnik paliwa przekłamuje, nie widać przebiegu, wyświetlacz nie działa, brak podświetlenia, prędkościomierz / obrotomierz nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

zegar Honda Hornet CB600 F
HONDA HORNET CB600 F

HONDA HORNET CB600 F (1997-2002) – prędkościomierz nie działa lub źle pokazuje prędkość, nie działa obrotomierz, nie działają kontrolki, nie nalicza kilometrów dziennych, nie nalicza przebiegu, licznik całkowicie nie działa itp.

licznik Honda Deauville NTV 700
HONDA DEAUVILLE NTV 700

HONDA DEAUVILLE NTV 700 – prędkościomierz nie działa lub błędnie wskazuje prędkość, nie działa obrotomierz, wskaźnik paliwa / temperatury nie podnosi się, nie działają kontrolki, nie działają przyciski, wyświetlacz gubi segmenty lub w ogóle nie działa, licznik całkowicie nie działa itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

GWARANCJA

12 miesięcy pisemnej gwarancji

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka liczników motocyklowych jest bezpłatna

DOŚWIADCZENIE

Tysiące udanych napraw

LICZNIKI PO ZALANIU

Nawet najcięższe przypadki mają szanse na naprawę

NAPRAWY WYSYŁKOWE

Mieszkasz daleko? Spakuj i wyślij do nas przysyłkę z licznikiem.

WYSTAWIAMY FAKTURY

Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT

Inne popularne naprawy

Back to top