Naprawa licznika BMW

Profesjonalna naprawa licznika BMW

Naprawa licznika BMW – najczęściej w starszych modelach BMW pojawiają się problemy z uszkodzonym wyświetlaczem i wskaźnikami. Nowsze BMW to problemy z podświetleniem i uszkodzonymi danymi.

Do naprawy licznika BMW potrzeba znacznie więcej umiejętności niż mogłoby się wydawać.. Typowe awarie:

 BMW E38/E39 X5 naprawa wyświetlacza LCD

Najczęściej spotykanym problemem w samochodach marki BMW są uszkodzone wyświetlacze. Taśma łącząca wyświetlacz z płytą licznika z biegiem lat ulega uszkodzeniu i nie przewodzi poprawnie. Efektem tego jest zanik poszczególnych znaków na wyświetlaczu. W niektórych przypadkach uszkodzeniu ulec może również sam wyświetlacz co równoznaczne jest z koniecznością jego wymiany na nowy. Kupowanie kilkuletnich liczników używanych ze szrotów lub allegro i zgrywanie danych jest bardzo ryzykowną opcją gdyż nie wiemy jak długo wyświetlacz będzie sprawny. Może to być okres roku, ale równie dobrze i kilku tygodni. Ponadto ściąganie wskazówek w tego typu licznikach nie jest najłatwiejszym zadaniem dla osób które nie zajmują się licznikami na co dzień.

Naprawa licznika BMW E38 E39 X5 - naprawa bad pixeli

Naprawiony wyswietlacz BMW: E38, E39, X5.

Nie nakłuwamy taśm i nie dociskamy taśm papierkami jak amatorzy za 100 zł, wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i są fabrycznie nowe. Na wykonywane naprawy nie boimy się udzielać dwu letniej gwarancji

 

 Naprawa wyświetlaczy konsoli Radia BMW E38 i E39.

Naprawa MID w samochodach BMW

Naprawa wyświetlacza radia BMW (MID)

Kolejnym typem usterki jest zanik lub zła praca wyświetlacza w konsoli radia. Tutaj stosuje się podobne rozwiązanie, wymieniamy taśmę łączącą wyświetlacz z płytą na nową. Jest to bardzo precyzyjny proces, dlatego nie polecamy takich napraw w domu.

 Naprawa wskaźników 

BMW naprawa wskaznikow

Silniczki w licznikach BMW.

Trzeba przyznać stajni BMW, że używane przez nią technologie utrudniły życie niejednemu mechanikowi i elektronikowi. Nieumiejętność ściągania wskazówek w licznikach BMW jest zmorą wielu naszych klientów, osoba która nie ma doświadczenia zazwyczaj doprowadza do całkowitego zniszczenia silniczka na którym osadzona jest wskazówka. W naszym magazynie specjalną półkę zajmują nowe silniczki, więc jeżeli Twój wskaźnik nie działa wcale, jego praca nie jest płynna lub nie odbywa się w pełnej skali jest to sygnał, że powinieneś skontaktować się z nami. Szczerze odradzamy samodzielne próby wymiany wyświetlaczy czy taśm – proszę nam wierzyć, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana niż opisane jest to na forach dyskusyjnych. Szczególnie delikatne są właśnie wskaźniki – wymiana kompletu to koszt kilkuset złotych!

 

 Programowanie danych

Problemy z danymi w liczniku to nie tylko efekty nieudanej korekty, czasami po prostu coś się psuje – ani my, ani nikt nie jest w stanie powiedzieć dlaczego. Serwisy natomiast nie mają litości, proponują wymianę licznika na nowy i na tym kończy się rozmowa. Jeżeli jesteś ofiarą nieudanej korekty, Twój licznik zachowuje się dziwnie skontaktuj się z nami – dysponujemy rozbudowaną bazą plików więc na pewno pomożemy.

Naprawa licznika BMW szeroko opisana jest na forach internetowych. Wiercenie otworów w plastikach, podkładanie gumek, papierków to bardzo często spotykane „naprawy”. Proszę nam wierzyć – o ile to pomoże, a na pewno nie na długo, szkody wyrządzone zegarowi mogą być nieodwracalne, a koszta jego naprawy znacznie mogą wzrosnąć!

AEON Options

About   Reset