Naprawa licznika Renault

Kompleksowa naprawa licznika renault scenic II i espace IV

Naprawa licznika Renault – w starszych modelach Scenic II i Espace IV grupa Renault wcale się nie popisała. Nie działa licznik? Mruga podświetlenie, kasują się przebieg dzienny i zegarek? Dobrze trafiłeś!

 Naprawa licznika Renault Scenic II oraz Renault Espace IV

Renault wypuścił konstrukcyjnie wadliwe zegary zarówno w modelach Scenic jak i Espace – awaria licznika objawia się częściowym lub całkowitym brakiem podświetlenia, w sytuacjach ekstremalnych towarzyszy jej dym. Awaria zaczyna się „miganiem” licznika, czasami klienci stosują uderzanie ręką w deskę rozdzielczą aby zegar się uspokoił, szczerze to odradzamy łatwo o kontuzję a wymiana obudowy licznika znacznie podniesie koszty naprawy! Następny etap to całkowita ciemność licznika, nierzadko towarzyszy jej dym lub zapach spalenizny. Usterka jest niezwykle popularna i możemy zaryzykować stwierdzenie, że każdego będzie w końcu czekał serwis licznika. Doświadczenie nauczyło nas, że nie można wymienić tylko elementów, które w danej chwili uległy uszkodzeniu, ale również te, które zużyją się w najbliższym czasie. W przeciwieństwie do naszej konkurencji zapewnimy Ci spokój z licznikiem na najbliższych kilka lat, najczęściej bowiem elektronicy spod ciemnej gwiazdy nie dysponują nawet odpowiednimi bezpiecznikami dzięki temu potrafią doprowadzić do spalenia połowy licznika!

Naprawa licznika Scenic II Espace IV

Naprawa licznika Renault Scenic II i Espace IV.

 Naprawa licznika Renault Megane – brak podświetlenia

Brak podświetlenia zegara znacznie utrudnia jazdę w nocy, poza tym zdecydowanie nie wygląda dobrze. Oczywiście jesteśmy w stanie naprawić Twój licznik.

Naprawa licznika Renault Megane - brak podswietlenia

Renault Megane naprawa licznika – brak podswietlenia

 

 Naprawa licznika Renault Magnum 

Nasze naprawy nie ograniczają się tylko do liczników samochodów osobowych czy motocykli, awarie nie oszczędzają również kierowców samochodów ciężarowych. Najpowszechniejsza usterka licznika Renault Magnum to całkowity zanik jego pracy lub działanie przerywane. Poddając licznik skrupulatnej diagnozie znaleźliśmy sposób jego naprawy, dzięki czemu nie musisz odwiedzać serwisu – wystarczy kontakt z nami. Zapraszamy.

Profesjonalna naprawa licznika Renault Magnum

Renault Magnum – licznik na naszym stole.

 

AEON Options

About   Reset